З чого почати будівництво будинку


С чего начать строительство дома

«З чого почати будівництво будинку?» цим питанням задаються початківці будівельники. Безумовно, спочатку потрібно обзавестися ділянкою, на якому і буде відбуватися будівництво. Від місця розташування і площі ділянки залежить кінцевий вибір проекту будинку. Таким чином, будуть підбиратися оптимальні габарити, і опрацьовуватися найкраще поєднання з навколишнім ландшафтом. Варто звернути увагу на ділянки, що знаходяться поруч з хорошими дорогами, водопровідними та каналізаційними комунікаціями. Звичайно, більшість з таких ділянок вже продані, тому в поточній статті ми будемо робити наголос на автономному водопостачання та теплопостачання.

Шукаємо лінію електропередач

Проведение линии электропередачи на участокОтже, що ж є відправною точкою в будь-якому будівництві? Ми радимо вам почати в першу чергу з електроенергії. Якщо поруч з ділянкою проходить лінія електропередач з напругою 380 В, то завдання спрощується. Потрібно буде викликати електриків і встановити стовп на відстані 30 метрів від майбутнього будинку. На стовп також необхідно встановити лічильник електроенергії і рубильник, укладені в металевий ящик із замком. У разі, якщо лінія електропередачі знаходиться далеко, то потрібно буде спільно з сусідами замовити протягання кабелю з урахуванням схеми генплану.

Проводимо воду на ділянку

Проведение воды на участокНаступною справою необхідно вирішити питання з наявністю води на ділянці. Якщо поблизу немає ніяких водойм, то можна встановити ємність для води, наповнити яку можна, замовивши машину з водою, об'ємом 3 м3. Якщо ж проведення водопроводу найближчим часом не планується, можете не сумніватися і бурити свердловину, і з допомогою підводного у свердловину насоса у вас завжди буде вода. Більш того, наявність води з свердловини дозволить вирішити питання з опаленням і каналізацією.

Організовуємо складське приміщення

Организация складского помещенияНаступним питанням є наявність на об'єкті складського приміщення для зберігання інструментів, а також виконує функцію тимчасового ночівлі. Для цієї мети, ми вважаємо, що краще всього підходить залізничний контейнер, який є досить міцним і відносно дешевим рішенням цього питання.

Забезпечуємо охорону будмайданчика

Охрана участка при строительствеНаступним питанням є охорона будівництва. Буде без сумніву зручно мати сусідів, які паралельно займаються своєю будовою. Таким чином, споруджувані об'єкти будуть під наглядом. Але в більшості випадків будівництво відбувається не постійно, а наїздами. В цьому випадку слід спиратися на власні сили. Придивіться, може є якась бабуся, яка могла б час від часу наглядати за об'єктом. Що ж стосується хлопчиків, крутяться біля кожної будівництва, то намагайтеся не ганяти їх, тому що чим більше ганяти, тим сильніше у них виникає бажання зламати. Знайдіть компроміс з ними, і питання буде вирішено.

Налагоджуємо транспортування

Организация транспортировок на участокНаступним питанням є транспортування. Як показує досвід, витрати на перевезення досягають чверті від всіх витрат на будівництво будинку. Тому вам варто домовитися з шоферами на постійній основі, які без сумніву зацікавлені продовжувати співпрацювати з вами. Вигода від такої домовленості виразиться не тільки в заощаджених грошах, але і в швидкій доставці. Після вирішення перерахованих вище питань ви можете з упевненістю переходити до вибору проекту.

Звичайно ж, будівництво будинку задача складна, але прочитавши цю статтю, Ви вже не будете задаватися питанням «З чого почати будівництво будинку?».