Сендвіч-панелі: якість, оперативність і низька ціна

17.01.2021
1 061
Admin

Сэндвич-панели: качество, оперативность и низкая цена

На сьогоднішній день особливої популярності набуває такий сучасний будівельний матеріал як сендвіч-панелі. Він є відносно новим і виступає у ролі прекрасної альтернативи традиційним будівельним матеріалам, таким як: блоки, цегла, плити та ін

Виготовлення сендвіч панелейпредставляет собою створення багатошарової конструкції, структуру якої становить теплоізолюючий матеріал, який вбирає вологу і забезпечує звукоізоляцію, а зовні кілька шарів металу. Виробники створюють сендвіч-панелі різної товщини і розмірів, так як в різних климатичеких умовах і для різних приміщень потреби в матеріалі відрізняються.

Даний будівельний матеріал є дуже затребуваним, так як з його допомогою вдається реалізовувати всілякі архітектурні задуми при зведенні промислових, житлових, виробничих, виробничих та інших будівель, складських приміщень, автостанцій, спортивних комплексів і т. д.

Схема сэндвич-панели

Така підвищена популярність обумовлюється масою переваг, якими володіє даний матеріал. Першим і одним з основних переваг є те, що виробництво і монтаж сендвіч панелей здійснюється в короткі терміни і з невеликими витратами, у результаті чого терміни зведення об'єкта можуть бути скорочені до декількох днів. Вартість будівництва об'єктів знижується в середньому на 30-40%. Це обумовлюється низькою ціною матеріалу, а також простотою його монтажу, що зменшує витрати на оплату роботи будівельників. Що стосується вартості, то ціни на сендвіч панелі залежать винятково від розмірів і матеріалу, який використовується при їх виготовленні.

Ще одним з позитивних моментів є прекрасні теплоізоляційні властивості даного будівельного матеріалу. Для порівняння слід зауважити, що сендвіч панелі товщиною 10 см забезпечує теплоізоляцію, кратну 50-сантиметрової бетонній стіні або кладці цегли в 64 см завтовшки. Ці теплоізоляційні характеристики дозволяють застосовувати їх для будівництва великих холодильних приміщень, а також для зведення будинків в регіонах, що характеризуються різкими змінами температури.

Монтаж сэндвич-панелей

Прекрасна звукоізоляція дозволяє зводити будівлі поблизу різних джерел сильного шуму (залізничні шляхи, аеропорти та ін) і не викликати дискомфорту у людей, які будуть в ньому проживати. Крім того, сендвіч панелі характеризуються гарною вогнестійкістю, міцністю до механічних пошкоджень, стійкість до негативних впливів навколишнього середовища, а також екологічністю. Слід відзначити ще одна важлива перевага даного будівельного матеріалу - тривалий термін корисної експлуатації. Будівель, зведених з використанням сендвіч панелей можуть експлуатуватися не менше 25 років, що досить переконливо, враховуючи швидкість і дешевизну їх зведення.

Читайте також

Вам також може бути цікаво