Скільки коштує побудувати цегляний будинок

17.01.2021
2 233
Admin

Сколько стоит построить кирпичный дом

 1. Вартість споруджуваних конструкцій
 2. Внутрішня обробка
 3. Приблизна оцінка витрат з розрахунку вартості 1 кв. метра площі
 4. Відео

Будь-які будівельні заходи предваряются підготовкою проекту, в якому прораховується, крім усього іншого, і передбачувана вартість майбутнього об'єкта. Повною мірою це відноситься й до приватних будівель, при ознайомленні з проектом яких потенційний власник хотів би детальніше знати про те, скільки коштує побудувати цегельний будинок.

Розрахунок вартості спорудження такого будинку припускає облік наступних складових:

 • вартість використовуваного будівельного і витратного матеріалу;
 • оплата всіх будівельних і монтажних робіт;
 • витрати на заходи організаційного характеру;
 • транспортні витрати.

Расчет стоимости постройки

Перелік основних конструктивних елементів майбутньої будови містить, як правило, наступні позиції:

 • фундаментне підстава;
 • стіни цегляної кладки;
 • система перегородок;
 • дверні та віконні блоки;
 • стельове перекриття;
 • система крокв, решетування і покрівельне покриття.

Вартість споруджуваних конструкцій

Стоимость сооружаемых конструкций

При підготовці фундаменту необхідно враховувати, що під цегляний будинок потрібно потужне цокольне підстава, розрахована на великі навантаження і відповідне нормативами капітальних споруд.

Виходячи з досвіду подібних робіт і грунтуючись на численних даних з різних джерел, можна оцінити витрати на підготовку фундаментного підстави в суму близько 400 тис. рублів.

Наступним розділом передбачуваних витрат є зведення цегляного каркаса, до складу якого входять стіни, перегородки, віконні коробки і перекриття. Вартість такого каркаса становить зазвичай близько 1800 тис. рублів

Строительство дома из кирпича

При оцінці вартості облаштування покрівлі повинні бути враховані такі складові останньої, перекриття, кроквяна система, всі види ізоляції, а також саме покрівельне покриття. Приблизна оцінка витрат при цьому складе близько 350 тис. рублів.

Внутрішня обробка

«Чорнова» внутрішня обробка будинку зводиться, як правило, до штукатурці його стін і обробці стель і включає в себе витрати на цілий ряд матеріалів (таких як пісок, вапно, цемент, наприклад), а також оплату праці найнятих для цих цілей робітників. Підсумовуючи в підсумку всі ці витрати, ми вкладемося в суму близько 75 тис. руб.

Внутренняя отделка кирпичного дома

При підготовці даних про те, скільки коштує побудувати цегляний будинок, не слід забувати і про цілий комплекс додаткових витрат, пов'язаних з архітектурним проектуванням майбутнього будови, а також з підготовкою систем водопостачання. Крім того, повинні бути враховані всі витрати, спрямовані на підготовку умов для повноцінного підключення вашого будинку до діючих інженерних мереж (комунікацій).

З урахуванням всіх перерахованих вище витрат загальна вартість невеликої будівлі може скласти близько 2,7 мільйонів рублів.

Приблизна оцінка витрат з розрахунку вартості 1 кв. метра площі

Примерная оценка расходов

При розрахунку вартості споруди, будується із цегли або з газобетонних (пористих) блоків, вартість 1 кв. метра корисної площі будинку може досягати 28-29 тис. рублів (проста одноповерхова споруда). Для двоповерхових будівель вартість квадратного метра може скласти 55-65 тисяч рублів.

Однією з найважливіших статей передбачуваних витрат є внутрішня обробка споруджуваного будови. Оздоблення стін з цегли або бетону обійдеться вам в суму рівну приблизно 3,4-5,4 тис. рублів за кв. метр.

Відео

Одна з основних статей витрат при будівництві цегельного будинку - це, звичайно ж, сам цегла. Пропонуємо вашій увазі відеоролик, присвячений огляду даного матеріалу.

Читайте також: