Спочатку був проект

17.01.2021
509
Admin

Сначала был проект

*На правах реклами

Проектування будинків - основне завдання на початковому етапі будівництва, коли образ майбутнього житла ще тільки зароджується в мріях і фантазіях. Втілити в життя уявлення про власному будинку, архітектурні смаки та естетичні уподобання допомагає розробка проекту, складання кошторису витрат. Докладні схеми, малюнки, креслення і викладки - вірний спосіб перенести з паперу в реальне життя обриси будинку мрії.

Безумовно, розробка та складання проекту - захоплююча завдання, вирішити яку ставлять собі за мету більшість майбутніх господарів будинків. Але на практиці проектування - доля професіоналів, і самостійно займатися повноцінним проектуванням під силу лише фахівцям з профільною освітою. Адже проект будинку - це не тільки красивий вигляд зсередини і яскрава обкладинка зовні. Це і закладення надійного фундаменту з урахуванням якості ґрунтового покриву та глибини залягання ґрунтових вод, і продумані системи водопостачання, подачі тепла і електрики, вентиляції і кондиціонування, а також каналізації. Це ще й розрахунок техніко-експлуатаційних характеристик, що забезпечують комфортне і безпечне проживання. Крім того, потрібно зіставити бажану і можливу квадратуру і вивести формулу оптимальної площі житлових та нежитлових приміщень. Все це вкупі з дизайном і декором мрії і являє собою закінчений проект.

Готовый проект дома

Готові проекти будинків, у тому числі проекти будинків з бруса, пропонують придбати багато архітектурно-конструкторські бюро. А прогресивні будівельні підприємства повного циклу здійснять зведення будинку «під ключ» по обраному клієнтом проекту. Крім того, за бажанням замовника можливе внесення змін у готовий проект, або створення нового, індивідуального проекту заміського котеджу.

Проект дома из бруса

Не варто думати, що проектування - це лише плід вмілої роботи на одній з програм комп'ютерного дизайну. Кваліфіковані проектувальники повинні володіти цілим комплексом знань з галузі будівництва, інженерії, архітектури. Саме такі спеціалісти працюють в компаніях, що пропонують обзавестися власним будинком і вибрати проект з наявного великого каталогу. Наприклад, купуючи будинок з бруса, логічно вчинити саме так: ознайомитися з фотографіями будинків (при необхідності, виїхати на об'єкт), вивчити проектну документацію та укласти договір. А через достатньо короткий час - адже зведення будинку з бруса, за каркасною технологією передбачає невеликий термін - запрошувати гостей на новосілля.

Пример проекта загородного дома

Индивидуальный проект коттеджа

Читайте також: