Порівняльна характеристика мінінавантажувачів

17.01.2021
1 449
Admin

Сравнительная характеристика минипогрузчиков

  1. Відмінності
  2. Особливості конструкції
  3. Провідні бренди
  4. МКСМ
  5. Mustang
  6. Bobcat
  7. Який вибрати?

У всіх мінінавантажувачів є спільні характеристики, незважаючи на те, що сьогодні на ринку існує дуже багато марок і моделей такої техніки, різниця між ними деколи незначна. Порівнювати навантажувачі можна, виходячи з їх функціональних особливостей.

Відмінності

У чому основні відмінності між минипогрузчиками? Перше, що кидається в очі, це тип шасі. Він може бути або колісним, або гусеничним. Причому у всіх видів такої техніки кожна сторона управляється окремо. Колеса (або гусениці), обертаючись на різні боки, створюють ефект обертання машини навколо своєї осі. Без такого цікавого рішення у мінінавантажувача не було б можливості настільки якісно змінювати напрямок руху.

Различия

Различия

Всі інші характеристики цієї техніки дуже схожі. Відмінності можуть бути в розмірі дорожнього просвіту, наявність бокового повороту і формі стріли. Але це вже деталі.

Особливості конструкції

Особенности конструкции

Мінінавантажувачі як вже було сказано, можуть бути гусеничними або колісними. Коліс звичайно буває чотири штуки. Кожен минипогрузчик має стрілу і навісне обладнання, яке сьогодні легко кріпиться за допомогою спеціального пристрою. Навісне обладнання можна дуже швидко змінити, що прискорює хід робіт. З допомогою гідросистеми техніка легко маніпулює навісними пристроями.

Провідні бренди

Сьогодні на ринку багато виробників, які представляють техніку такого роду. Багато з них випускають не тільки мінінавантажувачі, але й інші пристрої для важких робіт. Серед усіх брендів слід виділити такі, як:

  • МКСМ;
  • Bobcat;
  • Mustang.

Різні види мінінавантажувачів можна оцінювати з різних точок зору. Для одних покупців вкрай важливо, щоб у машини була висока вантажопідйомність, а інший споживач може розглядати у якості основної характеристики маневреність. Наприклад, остання характеристика набуває особливої важливості, коли техніку планується використовувати в умовах звивистій місцевості або при ритті траншей.

Практично кожен виробник має декілька різновидів навантажувачів, у яких можуть бути різні характеристики. Тому, купуючи пристрій, треба враховувати не стільки сам бренд, скільки модель навантажувача.

МКСМ

МКСМ

Минипогрузчик МКСМдавно став синонімом всіх компактних навантажувачів в Росії. Це, напевно, найпопулярніша марка на вітчизняному просторі, тому що вона дійсно багатофункціональна. МКСМ - це ціла лінійка техніки, яка різниться вантажопідйомністю.

Щоб вибрати собі необхідний навантажувач їх лінійки "Курганмашзавод", покупцеві треба всього лише звернути увагу на цифровий індекс поряд з назвою машини. Сьогодні існують МКСМ з індексами 400, 600, 800 і навіть 1000. Найпопулярніший минипогрузчик - МКСМ 800.

Ця марка поєднує в собі стійкість, вантажопідйомність, багатофункціональність і маневреність. Крім того, навантажувачі МКСМ здатні працювати при широкому спектрі температур. Це означає, що вони не будуть підносити своєму власникові сюрпризи в спеку, і в люті морози. Витрата палива у цієї техніки дуже економічний.

Всередині можна знайти двигун зарубіжного виробництва. Він може бути або американським, або німецькою. У будь-якому випадку, ця техніка безвідмовна.

Mustang

Мустанг

Минипогрузчик Mustangпроизводится в США. Це ціла лінійка навантажувачів з різноманітними характеристиками. Вони відрізняються компактністю, а іноді і сверхкомпактностью. Це техніка, яка відмінно справляється з роботою в обмеженому просторі.

Mustang - минипогрузчик фронтальний, він має боковим поворотом корпусу. Це значно полегшує багато маніпуляції з інструментами. Різного навісного устаткування до такої машині існує багато. При цьому покупця порадує вартість цього агрегату. На минипогрузчик ценаиногда не перевищує одного млн. рублів. Варто також відзначити, що ця машина комплектується повністю в США, за винятком деяких моделей, в яких встановлено японський двигун. У всіх інших навантажувачах бренду варто американський Cummins на 100 л. с.

Bobcat

bobcat

Минипогрузчик Bobcat, як і Мустанг, є продуктом США. Це техніка, яка вже багато років проводиться в Північній Дакоті і зарекомендувала себе на світових ринках. Бренд Bobcat виробляє сільськогосподарську та будівельну техніку різних типів.

Навантажувачі Bobcat мають кілька різновидів. Вони можуть бути на колесах чи на гусеничному ходу, з обертанням колісних пар або ж з бортовим поворотом. Техніка з бортовим поворотним механізмом користується великим попитом завдяки своїй підвищеної маневреності.

У лінійці мінінавантажувачів цього бренду є техніка різної вантажопідйомності. Тому покупець може знайти серед навантажувачів як легкі машини з вантажопідйомністю 400 кг, так і пристрої, розраховані на вагу понад 1700 кг. Крім того, варіюється і висота вивантаження.

Який вибрати?

Вибираючи минипогрузчик, не треба зациклюватися на конкретному бренд. Хоча купувати техніку невідомого виробника все-таки не рекомендується. З перерахованих фірм-виробників кожна гідна уваги покупця. Всі вони виробляють якісну техніку з широким спектром характеристик. Треба всього лише вибирати потрібні моделі з лінійки бренду.

Читайте також: