Сталеві рольставні


Стальные рольставни

Якщо вам потрібна оптимальна захист від будь-яких дій незаконного характеру, включаючи зломи і хуліганські витівки, сталеві ролетні системи допоможуть вам найкращим чином убезпечити себе і своє майно.

Область застосування


Область применения

Сталеві рольставні - ідеальний варіант для приміщень, найбільшою мірою піддаються загрозу вторгнення, тому ними часто обладнають вікна першого поверху, вхідні двері і ворота. Такі ролети будуть незамінні і там, де велика ймовірність механічного пошкодження полотна як внаслідок негативного впливу навколишнього середовища, так і під впливом людського фактора. Вони забезпечують високий ступінь захисту офісів, магазинів, торгових центрів, банків, різного роду установ, заміських будинків і інших дорогих об'єктів нерухомості.

Конструкція


Конструкция

Сталеві рольставні складаються з горизонтальних ламелей шириною від 50 до 100 мм і товщиною від 0,3 до 0,8 мм (залежно від обраного профілю), надійно скріплених між собою зачіпним механізмом. Вага сформованого таким чином полотна варіюється в межах 5-12 кг/м2. Висота полотна може досягати 8 м, довжина - 14 м.

Матеріал


Материал

В цілях реалізації основного призначення сталевих ролетних систем - служити надійним захистом від злому - для їх виготовлення застосовується високоміцний сталевий профіль роликової прокатки, що має декілька ступенів захисту від корозії і зносу. По-перше, профілі виготовляються з оцинкованої холоднокатаної листової сталі (як відомо, неоцинкована сталь в першу чергу піддається дії іржі). По-друге, подальша термообробка при температурі 200°C підвищує її антикорозійні властивості. По-третє, нанесення особливого покриття методом порошкового напилення збільшує термін служби сталевого профілю, не вимагаючи оновлення протягом тривалого періоду часу. Порошкове напилення також дозволяє змінити структуру поверхні профілю, роблячи її гладкою або рельєфною.

Нарешті, одностінні сталеві профілі хороші тим, що їх можна утеплити, наповнивши порожнину поліуретановою піною. В результаті, власник приміщення, обладнаного такими рольставнями, може не побоюватися настання холодів, адже він набуває додатковий захист на осінньо-зимовий період. Не варто забувати і про те, що якість звукоізоляції при цьому також поліпшується.

Порівняння з алюмінієвими профілями. Ламелі виготовлені з алюмінієвих профілів роликової прокатки, довго зберігають зовнішній вигляд і володіють відмінними сонцезахисними і шумопоглинаючими властивостями. Оскільки алюміній легше стали, для управління алюмінієвими рольставнями потрібно двигун меншої потужності, а іноді достатньо і ручного приводу. До того ж, вони дешевше, але менш міцні і не представляють настільки надійну перешкоду для зловмисників (якщо, звичайно, мова не йде про пресованих алюмінієвих профілях, які не поступаються по міцності сталевим).

Установка і управління


Установка и управление

Сталеві ролетні системи встановлюються як внакладку, так і в отвір - вибрати найбільш підходящий спосіб монтажу допоможуть фахівці. Оскільки сталеві рольставні мають значну вагу, особливо при великій висоті отвору, не варто доручати управління ними малопотужного двигуна.

Переваги сталевих рольставней


Преимущества стальных рольставеней

  • висока міцність і жорсткість готового виробу;
  • висока ступінь захисту приміщення від спроб проникнення;
  • наявність російського сертифіката стійкості до злому;
  • стійкість до корозії і деформації;
  • хороші теплозберігаючі та звукоізоляційні властивості;
  • повна відповідність вимогам пожежної безпеки.