Стилі кам'яних інтер'єрів


Стили каменных интерьеров
Зміст:

Сучасні дизайнери все частіше включають до складу розроблюваних ними сучасних інтер'єрів елементи натурального каменю різних видів. Тим більше, що технологічно цілком доступні шліфування мармуру та рустовка пісковика, різьба по оніксу та облицювання рожевим туфом.

А з точки зору дизайну обмежень, для застосування каменю в інтер'єрі практично не існує. Це і кам'яні підлоги - або повністю, або частково, це сходи, перила і пороги з натурального мармуру та граніту - все це додає інтер'єру особливу солідність.

Обробляють каменем і стіни. А колони і арки, якщо вони виконані з каменю, дуже від цього виграють. Підвіконня та каміни, робочі поверхні кухонь і стільниці в їдальні теж часто бувають кам'яними. Вази і свічники, різні аксесуари на столі або на камінній полиці - використання натуральних кам'яних елементів в інтер'єрі меж немає. Але при цьому бажано враховувати особливості стилістики конкретного приміщення.

  • Класичний стиль - саме його найкраще підкреслюють вироби з каменю, вносять в консервативний і вишуканий інтер'єр відтінок вічності.
  • Стиль кантрі передбачає наближення обстановки кімнати до природи. Тому камінь тут більш ніж доречний, але краще не полірований, а з грубим рельєфом, рустований, неправильних форм. Поєднання його з деревом і натуральною тканиною і шкірою дозволить вигідно акцентувати просторове рішення.
  • Хай-тек і мінімалізм - вкрай лаконічні і стримані стилі з обмеженою кількістю дизайнерських елементів. Але камінь знайде собі місце і в них. Наприклад, скляні і металеві елементи, властиві цим стилям, чудово поєднуються з елементами кам'яними. Еклектика і модерн тільки виграють від кам'яних елементів суворої форми, світлих і позбавлених будь-якої химерності.


Сочетание каменных пород в интерьере

Можливі й такі інтер'єрні рішення, в яких використовується кілька різних кам'яних порід, але експериментувати в цьому напрямку слід з обережністю: результат може виявитися невдалим. Особливо важливо враховувати нюанси поєднання різних матеріалів при підготовці до облицювання підлог і стін. У будь-якому випадку, перед тим як поєднувати в одній композиції різні види матеріалів, краще проконсультуватися з досвідченим дизайнером.

Останнім часом увійшло В моду створення ефекту старовини, яке не залишило осторонь і кам'яні елементи інтер'єрів. Застосування методів штучного старіння дозволяє оформити інтер'єр в античному стилі - це називається «антіка». Штучно состариваются і камінь, метал, дерево, беручи на себе відбиток старовини. Як складова частина стилістики античної давнини, зістарений мармур і граніт додасть благородний затишок будь-якого інтер'єру. Але все у ваших руках - ви захотіли змінити антик на класику - і нічого не треба міняти: відновлення граніту та мармуру поверне виробам їх природний вік і дозволить повністю змінити сприйняття інтер'єру.


Ванная комната из натурального камня