Будуємо приватний басейн.

17.01.2021
2 112
Admin

Строим частный бассейн

Приватний басейн намагається побудувати більшість власників котеджів і дач. Але не кожному це буває під силу. Не всі знають тонкощі цієї роботи. І неспеціалісти не знають на етапі будівництва басейнів, які їх чекають труднощі. Нерідко складається ситуація, коли зведення чаші для купання затягується надовго. І все це час в саду стоїть виритий котлован, який псує вигляд ділянки. А якщо водойма планувалося організувати в будинку, то ситуація взагалі плачевна. У людей немає можливості користуватися зайнятим під будівництво приміщенням, яке, до того ж, постійно знаходиться в безладді.

Ступінь складності робіт багато в чому залежить і від типу чаші. Якщо це буде капітальний бетонний стаціонарний басейн для вашого будинку, то робіт при його створенні буде дуже багато.

Бассейн из бетона

Треба не тільки залити котлован бетоном, вирівняти його, провести облицювання плиткою, але ще і перевірити на герметичність. Але такі водойми виходять дуже довговічними, хоча їм, зрозуміло, потрібно періодичне обслуговування.

Якщо буде обраний пластиковий резервуар, то проблем буде трохи менше.

Бассейн из пластиковой формы

Його не треба герметизувати. Міцний пластик не пропускатиме воду. До того ж, він може бути встановлений не в котлован, а знаходитися на поверхні. Який саме водойма вибрати, це рішення будуть приймати мешканці будинку самі. Обидва види басейнів мають свої плюси.

Капітальні резервуари це класика, солідність і надійність. Вони перевірені часом. Крім того, хоч і складно буває створити бетонний водойма оригінальної форми, але все ж цілком можливо. І тому власники можуть замовити басейн будь-якого виду. Пластикові чаші це легко, модно і доступно. Ціна на них не надто висока. А недолік у тому, що доводиться купувати готовий водойма певної форми, яка є у продажу. Крім того, забарвлення у таких басейнів зазвичай однакова - насичений блакитний колір, тоді як бетонну чашу можна декорувати будь плиткою по своєму смаку. Але незалежно від того, який водойма обраний, його потрібно періодично чистити. Тому треба заздалегідь з'ясувати, як відбувається дезінфекція басейну. Пластикові резервуари чистити дуже легко, до них бруд не пристає.

Чистка бассейна

Тому їх досить очищати м'якою губкою. На кахельної поверхні бетонного водойми може виникати грибок, який з'являється на стику плиток. Тому його треба чистити більш ретельно, щоб у воді не розмножувалися хвороботворні мікроорганізми. Перш ніж будувати басейн, власникам будинку і ділянки треба розрахувати свої сили і фінансові можливості. Їм треба розуміти, що їм потрібно не тільки зуміти завершити зведення резервуара, але він ще й буде періодично вимагати витрат на обслуговування і ремонт не тільки самої чаші, але і обладнання, яке буде качати в нього воду і фільтрувати.

Читайте також: