Будівництво басейнів


Строительство бассейнов
Зміст:

Визначення цілей

Починаючи будувати басейн, необхідно визначитися з тим, для чого він буде призначений. Для дорослих, дітей або літніх людей, внаслідок чого необхідні заходи безпеки. Враховуючи мету, необхідно продумати глибину басейну. Тому потрібно підібрати такі параметри, які будуть комфортними для кожного члена сім'ї і кожному відпочиваючому. Безсумнівно, важливою системою є продумана вентиляція басейну.

Визначення місця для басейну

Місце для басейну визначається в залежності від багатьох умов: наявності та розташування лазні, проходження каналізації в лазні і в будинку, пролягання ґрунтових вод.

Форма басейну і його розмір


Форма бассейна и его размер

Необхідно ретельно продумати форму і розмір Вашого басейну. Чим більше розміри басейну, вище складність його конфігурації, тим вище вартість його будівництва. Дешевше всього водойма, у якого прямокутна форма, роботи по зведенню простіше і витрата матеріалів мінімальний. Хоча, звичайно, плавні форми конструкції вишукано виглядають, вписуються в інтер'єр побудований правильно класичний прямокутний басейн прикрасить Ваш ділянку не гірше, а коштувати буде набагато дешевше.

Гідроізоляція дна басейну

В якості гідроізоляції найчастіше вибирають руберойд, в основі якого бітумна мастика, укладається поверх гравійно-піщаної подушки і так, щоб шар гідроізоляції виступав за стінки басейну приблизно на 25 див. Може бути використані інші матеріали: плівка для теплиць, полубрезентовая тканина. В даний час Ви не відчуєте труднощів при виборі гідроізоляції.

Опалубка та армування


Опалубка и армирование бассейна

Опалубка є за своєю суттю скелетом всієї конструкції. Тому, наскільки правильним і точним буде її встановлення, залежить майбутній вигляд басейну. Найпростіший і недорогий варіант - дерев'яні дошки, посилені ребрами жорсткості. Також можна використовувати фанеру, в результаті чого виходить рівна і гладка поверхня, що дозволяє заощадити на штукатурці та вирівнюванні. При установці готового, збірного басейну опалубка надається в комплекті. Всі отвори, які необхідні, повинні бути продумані заздалегідь і передбачені в опалубці. З допомогою арматури конструкція басейну посилюється. Оптимальною буде арматура перерізом 8-14 мм Крок, на якому укладають арматуру, приблизно 200 мм і в два шари.

Заливка бетону

Найкращим матеріалом є гідробетон або використовується цемент, маркою від 500 і вище. Бетонуються одночасно і дно і стінки басейну. Це важливо, тому що не буде так званих «холодних швів», значить, не потрібно буде затирати їх гідроізоляційними матеріалами.

Облицювання басейну


Отделка бассейна

При облицюванні басейну виникає широкий простір для вашої фантазії: керамічна плитка, мозаїка будь-яких забарвлень і т. д. А можна довіритися дизайнерам фірми, що здійснює будівництво басейнів Москва має велику практику втілення бажань клієнтів в життя.

Монтаж обладнання


Монтаж оборудования

Після того як зроблена облицювання, встановлюється основне обладнання, що підключається вода і можна отримувати насолоду від купання у власному басейні. Робити монтаж пристроїв необхідно дуже ретельно, використовуючи спеціальний проект.