Будівництво будинку з цегли


Строительство дома из кирпича
Зміст:

Для успішного будівництва будинку з цегли своїми руками скористайтеся нашими порадами:

  1. Для будівництва будинку необхідно підібрати цегла потрібної морозостійкості. Дані по вашому регіону краще уточнювати у фахівців. Наприклад, для Свердловської області краще вибирати цеглу морозостійкістю в 50 циклів.
  2. Цегла напівсухого пресування не підходить для зведення фундаменту або кладки стін тому, що його морозостійкість дорівнює 15 циклів. Відрізнити такий цегла просто, на його гладкою стороні існують порожнечі.
  3. Для будинку, висотою 2 - 3 поверхи, буде достатньо марки М100 - М125 для кладки стін.
  4. Марка лицьової цегли повинна бути тієї ж марки, що і будівельний, або сусідній з ним. Робиться це для того, щоб стіни були однакової міцності.
  5. Подвійний цегла - вигідне рішення, що заощаджує час кладки, так і розчин.
  6. Для найкращого утеплення слід використовувати поризована цегла. Він є більш теплим, ніж пустотіла цегла. Чим більше часу в поризованому цеглі (буває до 50%), тим він тепліше.
  7. Звістка обсяг лицювальної цегли бажано купувати відразу, щоб не було розбіжностей в кольорі з наступними партіями. Також можна уточнити у заводу, скільки еталонів кольору він має і домовитися про постачання цегли певного колірного еталона.
  8. Колір глини не відображає якість цегли, тому можете вибирати керамічна цегла того кольору, який вам найбільше сподобався.
  9. Для арок, підвіконь, вікон і парканів краще використовувати спеціальний фасонна цегла.

Не рекомендується використовувати силікатна цегла в процесі зведення фундаменту, використовувати при кладці печей і труб. Високі температури та підвищена вологість вкрай негативно на нього впливають. Також його складно штукатурити, тому що він занадто гладкий і розчин не може до нього пристати.


Виды кирпича для строительства дома