Будівництво будинків: зводимо перегородки


Строительство домов - возводим перегородки

На превеликий жаль, не завжди планування заміського будинку може задовольняти вашим вимогам, тому якщо ви, починаючи будівництво будинків, не передбачили цього, у вас ще є шанс все виправити, якщо ви вирішите звести перегородки.

Варто вважати, що міцність, довговічність і надійність перегородки залежить не тільки від її конструкції, але також і від того, який матеріал ви використовуєте для цього. Втім, перегородки з різних матеріалів можуть мати свої функціональні особливості. Скажімо, конструкції з шлакобетону, гіпсу, цегли можуть мати самостійні фундаменти чи спеціальне залізобетонне перекриття, в той час як тонкі перегородки, виготовлені з гіпсу, можна спирати на лаги і дерев'яні

Балки в процесі будівництва будинків. Спробуємо розібратися, які матеріали можуть використовуватися для зведення конструкції перегородки при будівництві будинків, і які особливості слід враховувати при їх спорудженні.

Перегородки з гіпсу


Перегородки из гипса

Гіпсові перегородки, як правило, викладають з готових блоків, причому самі вони можуть набуватися у готовому вигляді або виготовляються за індивідуальними кресленнями і розмірами. Габарити гіпсових блоків підбираються таким чином, щоб маса одного такого блоку не перевищувала тридцяти кілограмів, при цьому оптимальною в будівництві вважається товщина блоку у вісім сантиметрів.

При зведенні перегородок варто враховувати особливості самого матеріалу. Гіпс швидко твердне, і з нього в умовах будівництва при наявності навіть однієї форми можна виготовити до трьох-чотирьох блоків за одну годину. Щоб заощадити на матеріалах і значно полегшити конструкцію блоку, будівельники при замішуванні гіпсу змішують його не тільки з водою, але і зі шлаком або тирсою в пропорціях один до двох або один до чотирьох.


Облегченные конструкции

Іншою особливістю гіпсових блоків, призначених для перегородок, є те, що вони можуть укладатися практично на будь-розчин - глино-піщаний, цементно-піщаний, гипсопесчаный та інші. А для того, щоб блоки як можна сильніше прилягали один до одного при спорудженні перегородки, необхідно в процесі виробництва стежити за тим, щоб випускалися вони з вертикальними або горизонтальними пазами. Заповнення швів розчином в процесі кладки і забезпечує високу щільність прилягання.

Якщо блоки виготовлені та сформовано якісно, акуратно покладені, перегородка вийде досить рівною, а раніше затіяне будівництво будинків дозволить вам вдало позбавити проблему функціональності вашого приміщення. Вам лише залишиться затерти горизонтальні і вертикальні шви, а також обробити поверхню перегородки у відповідності зі своїми задумами.

Бетонні перегородки


Бетонные перегородки

Перегородки, виготовлені з тирсо-бетону або шлакобетону, тверднуть набагато повільніше гіпсових, тому їх зведення зажадає від вас тривалого часу і великих зусиль, як і саме будівництво будинків.

Технологія зведення блоків з об'ємного складу бетону все частіше виявляє і виправдовує себе при спорудженні внутрішніх перегородок. При акуратній кладці і правильному формуванні сама конструкція виходить досить рівною. Як показує практика, оптимальної в будівництві будинків вважається товщина перегородки з легкого бетону в районі десяти-дванадцяти сантиметрів.

За матеріалами ремонтно-будівельної компанії http://sv-servise.ru/servise/kotteji/