Гараж з піноблоків своїми руками


Строительство гаража из пеноблоков

Якщо ви плануєте будівництво гаража з піноблоків своїми руками або ще не визначилися з матеріалом, то в будь-якому випадку, ця стаття буде вам дуже корисна. Тут ми докладно розглянемо сам піноблок і поетапно опишемо послідовність будівництва гаражів з піноблоків.

Гараж, будується з піноблоків, будується швидко і просто, а сам піноблок прекрасно виконує функції звуко - і теплоізоляції. Також піноблок є екологічно чистим, негорючим матеріалом, стійким до атмосферних впливів, так і до перепадів температур. Словом, виходячи з одних перерахованих властивостей, піноблок є прекрасним матеріалом для будівництва гаража. Тепер розглянемо процес гаражного будівництва докладніше.

Спершу слід визначитися з проектом гаража з піноблоків. Подібні проекти можна знайти або в інтернеті, або розробити індивідуальний проект з дизайнером. Єдиним мінусом готових проектів є можливе невідповідність з типом грунту на вашій ділянці або з рівнем ґрунтових вод чи іншими зовнішніми факторами, які могли б внести зміни в проект гаража.

На наступному етапі необхідно визначитися з розчином.

Зверніть увагу! Важливо підбирати розчин, ідеально компенсує нерівності піноблоків. Це може бути цементний розчин або клей, що сприяє підвищенню теплоізоляції.

Фундамент для гаража з піноблоків своїми руками


Пеноблоки

Для створення надійного фундаменту для гаража з піноблоків вам буде достатньо використовувати той же піноблок. Будівництво фундаменту з піноблоку буде успішним і надійним навіть на нестійкому ґрунті. Весь секрет в легкості піноблоків, завдяки якій не потрібно важке фундаментне основу.

Процес створення фундаменту наступний. Риється траншея глибиною близько метра, на дно насипається піщана подушка і встановлюється опалубка. Після цього підставу армується металевою арматурою і заливається бетоном. Це забезпечить найбільш міцне підстава фундаменту, після якого можна виробляти фундаментну кладку піноблоку.

Процес будівництва гаража з піноблоків своїми руками


Процесс строительства гаража из пеноблоков своими руками

Після завершення будівництва фундаменту можна переходити до процесу будівництва стін гаража з піноблоків. Дані блоки прекрасно ріжуться навіть ручною пилкою, дуже зручні для укладання навіть одній людині. Тут важливо не забувати вирівнювати піноблоки за допомогою гумового молотка.

Більш швидко можна побудувати гараж з керамзитобетонних блоків. Такі блоки не поступаються цегляним по міцності і мають ще більш кращими властивостями тепло - і звукоізоляції. Вирішувати вам, може, для вас краще використовувати як раз керамзитобетонні блоки, ніж будувати гараж з піноблоків.

Вентиляція приміщення гаража

Вентиляция гаража из пеноблоков

Для гаража з піноблоків, як і для будь-якого іншого приміщення, необхідна вентиляція. Найбільш економічним тут варіантом є природна система вентиляції. Інша справа, що не завжди дана вентиляція зможе забезпечити приміщення гаража належним повітрообміном. Тому слід також розглянути найбільш ефективний варіант припливно-витяжної вентиляції, що дозволяє регулювати обсяг припливного і витяжного повітря, забезпечуючи тим самим найкращий баланс у приміщенні.

Утеплення гаража з піноблоків


Утепление гаража из пеноблоков

Найбільш оптимальним варіантом тепло - звуко - і гідроізоляції є багатошарова система, що передбачає настил трьох шарів. Першим шаром стіни покриваються шарами пінопласту або скловолокна. Другим шаром покривається поліетилен, забезпечуючи захист від вологи. І третім шаром стіни покриваються обробним матеріалом, наприклад гіпсокартоном. Наступним етапом можна вважати процес обштукатурювання і детальної обробки, в яку можна використовувати всілякі матеріали, здійснюючи самі незвичайні творчі ідеї.

Таким чином, ми завершили будівництво гаража з піноблоків своїми руками і отримали міцне і захищене споруда, побудована швидко і без особливих турбот. При цьому гараж з піноблоків дозволив істотно скоротити витрати на будівництво. Також рекомендуємо прочитати статтю про будівництво гаража з шлакоблоків.


Гараж из пеноблоков

Відео

З цього відеоматеріалу ви можете дізнатися більше про пеноблоках.