Будівництво стін з газобетонних блоків


Строительство стен из газобетонных блоков

Газобетонні блоки - це сучасний матеріал, замінник цегли. Справді, використовуючи тільки один газобетонний блок ви закриваєте простір рівне 16 цеглин.


Газобетонный блок

А вага такого блоку в порівнянні з 16 цеглою менше майже в 3 рази. Це не кажучи вже про теплоізоляційні властивості цього будівельного матеріалу. Так, в загальному, то газобетонні блоки і купують за його чудових теплоізоляційних властивостей. Всі ми хочемо, що б у нас в будинку було тепло. А найкращий спосіб утримати тепло в приміщенні - це його зберегти. Витрати на цей сучасний будівельний матеріал потім окупляться зменшенням коштів на опалення приміщення.

Особливості роботи з газобетонними блоками


Особенности работы с газобетонными блоками

Але для того, що б мінімізувати теплові втрати в приміщенні, необхідно застосовувати для з'єднання газобетонних блоків спеціальний газобетонний клей. У чому перевага такого клею? Справа в тому, що, використовуючи для кладки блоків звичайний піщано-цементний розчин, товщина розчину виходить приблизно 15-20 міліметрів. З-за цих так званих щілин і слабких теплоізоляційних властивостей цього розчину в кладці виходить догляд тепла з приміщення, що зводить застосування газобетонних блоків на нуль. А от, при використанні для з'єднання блоків газобетонного клею, товщина кладки може бути зменшена до 2 міліметрів. Але справа навіть не в товщині. У цьому клеї застосовуються спеціальні добавки, які підвищують його теплоізоляцію. Тому, вирішивши придбати газобетонні блоки, не економте, а обов'язково візьміть ще й газобетонний клей. Чому ви запитаєте при кладці блоків можна використовувати таку маленьку товщину кладки, адже при роботі з цеглою це не можливо? Це пов'язано з технологією виробництва даного матеріалу. Всі блоки виготовляються з високою точністю. І це дає можливість використовувати клей для кладки.

Де застосовується будівництво з газобетонних блоків?


Где применяется строительство из газобетонных блоков

Будівництво з газобетонних блоків отримало застосування при будівництві котеджів. Але, це не означає, що якщо ви вирішили побудувати собі невелику дачку, то треба відмовитися від цього матеріалу. Немає. Працювати з ним набагато простіше. Навіть ніж з цеглою. Та й результат не заставляється себе довго чекати. За рахунок своїх розмірів, такими блоками можна дуже швидко, в кілька разів швидше закінчити спорудження будинку. А кладку газобетонних блоків можуть робити навіть новачки в будівництві. Не забувайте при виборі цього будівельного матеріалу про те, що такий пористий бетон. І від пористості залежить його теплоізоляція. Принцип такий: чим більша пористість, тим більше теплоізоляція. А відповідно і надалі буде мінімум втрат в будинку тепла. Але, чим більша пористість, тим менше його міцність. Тому більш пористі види газобетонного блоку застосовують там, де необхідно утеплити будинок. Зрозуміло, що такий блок можна використовувати в якості несучої стіни.

Термін служби газобетонних блоків


Срок службы газобетонных блоков

Не забувайте про те, що термін служби цього матеріалу високий. За найскромнішими підрахунками термін служби газобетонного блоку становить близько 80 років. Такий високий термін надійності обумовлений тим, що для виробництва газобетонного блоку застосовуються заводи, які використовують по вартості багатомільйонну техніку здатну витримувати складну технологію виготовлення цього матеріалу. Ця техніка з високою точністю дотримується технологію виробництва і дозволяє виготовляти газобетонні блоки з похибкою в розмірах не більше 1 міліметра. Рада при будівництві таким матеріалом: використовуйте в будівництві вашого будинку газобетонний блок з середніми значеннями щільності матеріалу. Це убезпечить вас від прорахунків і заощадить гроші.

Так само при купівлі газобетонного блоку вимагайте від продавця сертифікат якості даного виробу. Наявність такого сертифіката позбавить у майбутньому від неприємностей у вигляді появи тріщин. І захистів від недобросовісного виробника.


Дом из газобетонных блоков


Строительство из газобетонных блоков