Існуючі різновиди жалюзі


Существующие разновидности жалюзи

Жалюзі - це прекрасне пристрій, який дозволяє закрити вікна, захистивши приміщення від проникаючих променів сонця, і зробити його більш красивим. Всі існуючі типи жалюзі мають плавне регулювання, яка дозволяє вибирати оптимальне проникнення сонячних променів в приміщення. Не так давно жалюзі в більшості випадків використовувалися в офісних приміщеннях, кабінетах і різних службових установах.

Але останнім часом завдяки розширенню асортименту вони широко використовуються в інтер'єрі житлових будинків, прикрашаючи їх дизайн. На сьогоднішній день існує кілька видів жалюзі: горизонтальні, вертикальні, фотожалюзі, плісе, мультифактурні, мансардні і рулонні.

Горизонтальні жалюзі


Горизонтальные жалюзи

Найбільш поширеними і доступними є горизонтальні жалюзі, вони можуть бути виготовлені в різних колірних рішеннях. Традиційний колір білий, якщо потрібні жалюзі на пластикові вікна, то білий колір кращий. Якщо вікна дерев'яні або ламіновані під дерево, тоді можна придбати горизонтальні жалюзі під дерево. Це буде ідеальний варіант для недорогого прикраси вікон в своєму будинку. Вони можуть виготовлятися з металу або пластику, в залежності від призначення.

Вертикальні жалюзі


Вертикальные жалюзи

Вертикальні жалюзі користуються великою популярністю, як для оформлення офісів, так і в житлових будинках і квартирах. Вони виробляються з тканини, пластика і алюмінію. Тканинні найбільш популярні в оформленні житлових будинків, бо дозволяють створити дуже теплу і затишну атмосферу.


Широкие вертикальные жалюзи


Красивые вертикальные жалюзи

Плісе


Жалюзи плиссе

Плісе це класичний варіант жалюзі, який ідеально підходить для встановлення на балконах і отворах. Кріпляться вони за допомогою спеціальних кронштейнів, що виключає роботи по свердлінню отворів. В асортименті представлені як прямі, так і арочні моделі, для різних типів прорізів.

Мультифактурні жалюзі


Мультифактурные жалюзи

Мультифактурні - це, напевно, найкрасивіші жалюзі, які зроблені у вигляді візерунків. Такі моделі здатні привернути увагу кожної людини своєю красою. Вони оригінальні і зовсім не такі, як будь-який інший вид.


Мультифактурные жалюзи в интерьере

Мансардні жалюзі


Мансардные жалюзи

Мансардні моделі можуть бути виконані в різних варіаціях і призначені для установки на відкидаються і вікна, що відчиняються. На сайті ldstyle.ru можна знайти всі види жалюзі на будь-який смак. Завдяки величезному асортименту найрізноманітніших моделей, що відрізняються матеріалом виготовлення, конструкцією і колірними рішеннями, жалюзі стали найпоширенішим прикрасою для вікон, зайнявши місце штор.

Рулонні жалюзі фото


Рулонные жалюзи


Рулонные жалюзи для гостинной