Світильники для лазні своїми руками


Светильники для бани своими руками

Лазня - це місце, де сама атмосфера розташовує до спокою і приємного проведення часу. Природно, і освітлення тут повинне відповідати загальним настроєм, тобто бути досить м'яким і спокійним.

Для цього зараз можна купити абсолютно все необхідне - тисячі моделей освітлювальних приладів є у продажу. Вибравши відповідну модель, встановити - світильники для лазні своїми руками вже не складе праці. Їх можна вмонтувати в стелю або просто розмістити на різних рівнях. Єдина умова, яку потрібно строго дотримуватися - це висока вологостійкість і термостійкість самих світильників. Тому при покупці обов'язково потрібно звернути на це увагу.

Точкові світильники - споти


Точечные светильники — споты

У сучасних дизайнерських рішеннях приміщень, у тому числі і в бані, часто використовуються світлодіодні світильники, що мають масу переваг:

  • економічність;
  • тривалий термін роботи;
  • стійкість до вібрації;
  • універсальність;
  • регулювання спрямованості світла;
  • висока екологічність і безпеку для здоров'я людини.

Використання таких світильників в лазні має деякі особливості. Висока температура приміщення впливає на тривалість їх роботи. Тому споти встановлюються у протилежному від печі стороні і як можна нижче по висоті приміщення, оскільки гаряче повітря легше холодного і прагне вгору.

Рішення встановити в бані світлодіодне освітлення, дійсно може створити фантастичну гру світла і тіней, а крім того - цікаві колірні комбінації.

Розміщуючи світильники в лазні, обов'язково пам'ятайте, що пряме світло буде дратувати і значно зменшить задоволення від відвідування лазні. Тому світильники можна оформити у своєму власному оригінальному стилі, закривши решітками з дерева або абажурами, зробленими з пергаменту. Можна розміщувати світильники під нішами, за дерев'яними панелями, навіть вмонтувати їх у ступені.

Комбінації світлодіодних світильників зі звичайними джерелами світла створять в лазні оригінальну, ні з чим незрівнянну м'яку і спокійну обстановку.

Оптико-волоконна система освітлення


Оптико-волоконная система освещения

Абсолютно новий тип освітлення - оптичне волокно - ідеально підходить для установки в лазні, так як не боїться вологи і витримує температуру до 200 °С. Система складається з самого волокна у вигляді джгута і проектора. Оптичне волокно гнучке, довговічна, проста в монтажі і безпечне у використанні.

Оптичне волокно застосовується для нестандартних рішень освітлення лазні - його можна приховати в обшивці, помістити в басейн або джакузі.

Віктор Рибалок 08.04.14 22:25
Як би мені не було соромно, що у мене в бані висить так звана лампочка Ілліча. Так, я розумію, що від неї потрібно позбавлятися але поки що руки не доходять.

Статті по темі