Теплота - запорука здоров'я


Теплота - залог здоровья
Зміст:

Як часто нам хочеться вирватися із задушливого, незатишного офісу і попрямувати прямо на природу, де нас чекають річка, ліс і улюблений заміський будиночок.

Взимку нічого не змінюється, хіба що температура падає, ми починаємо мерзнути, і знову-таки - хочеться повернутися в затишне місце, де тебе чекають, де так гарно і тепло.

Щоб забезпечити собі гідне проведення часу в заміському котеджі взимку, необхідно ще під час ремонту подбати про утеплення кімнат.

Як відомо, найбільше взимку мерзнуть ноги. Сидячи вдома, ми можемо одягнути кілька пар носок, теплі капці, і все одно буде холодно. Вирішити дану проблему нескладно - достатньо зателефонувати у фірму по монтажу електричних підлог, і професіонали в стислі терміни покладуть тепла підлога на кухні, у ванній кімнаті, туалеті, на лоджії. Причому, зробити це можна і під плитку, під ламінат. Менеджери компанії проконсультують вас з питання - чи якусь марку краще вибрати, проведуть всі розрахунки і підберуть висококваліфікованих фахівців з монтажу електричного статі. Крім того, всім клієнтам надаються гарантії на всі товари і послуги. Для тих же, хто не перший раз звертається за допомогою і консультацією, надаються знижки.


Теплый пол для загородного дома

Проте не тільки в самому будинку потрібно дотримуватися комфортний тепловий режим. Є спеціальні приміщення, в яких він просто необхідний. Це лазні і сауни. Історично так склалося, що російський народ, а точніше - слов'яни, дуже люблять попаритися, похлестать себе віником, подихати корисними парами. У місті в зимовий час зазвичай буває так - ми повертаємося втомлені і змерзлі після важкого робочого дня і скоріше набираємо гарячу ванну, де можна зігрітися і розслабитися. А тепер уявіть заміський котедж, де вас чекає вже розтоплена російська лазня з віником, просоченим ефірним маслом з ароматом хвої. Однак вкрай неприємно виходити розпареним в холодний передбанник. Зрозуміло, тепла підлога в лазні - необхідний елемент для повноцінного відпочинку. До того ж, давно помічено, що обігрівати підлогу в приміщенні набагато вигідніше, ніж стіни або сам повітря.

Утеплений варіант в обов'язковому порядку слід встановлювати в тих будинках, де живуть діти. Як відомо, якщо є протяг, то він проходить по низу, а адже саме тут, на підлозі, малюки люблять повзати, розкладати іграшки, гратися. Тому тепла підлога в цих умовах вбереже дитину від хвороби.


Теплый пол в детской

Стаття написана за матеріалами сайту www.teplopolmagazin.ru.