Тепла підлога в лазні або будинку

17.01.2021
1 229
Admin

Теплый пол в бане или доме

  1. Є два типи теплої підлоги

Ще 10 років тому система теплої підлоги в лазні або будинку вважалася розкішшю. Але дивуватися тут зовсім не потрібно, так як вона забезпечувала затишок, комфорт і теплому всьому приміщенню, вже тим більше в зимову пору року.Пересуваючись по теплій підлозі, ви позбавляєтеся від дискомфорту та незручностей. Навіть саме ультрамодний радіаторне опалення не забезпечить вам цього ефекту. Від опалення прогрівається більшою мірою повітря самого верхнього шару, але не нижнього. Крім того, що це зовсім не раціонально, такий фактор може призвести до простудних захворювань, негативно впливає на рослини в будинку. Зробивши в будинку надійне покриття, ви усунете всі перераховані неприємності.

Є два типи теплої підлоги

Перший вид - це система теплої електричного типу, а другий вид - система водяний конструкції.

Система теплої водяної підлоги для лазень і будинків

Система водяного теплого пола

Тут в якості нагрівальних елементів служать металопластикові труби, які укладаються в лазні, з ним і циркулює гаряча вода. У підсумку по трубах передається тепло в приміщення. Такий тип часто використовується в котеджах, на дачах і в заміських будинках.

Система електричного теплого статі для будинків і квартир

Электрический теплый пол

Для квартири найбільш оптимальною буде система електричного теплого статі. Зазвичай використовується вона на кухні, але підходить і для ванної. Ще рекомендується застосовувати електричний вид під керамічну плитку, адже такий матеріал досить холодний. Такі покриття при цьому ще й міцні, легко миються, гігієнічні.

Плитка відноситься до матеріалів, які добре проводять тепло, і тепла підлога під неї підходить ідеально. Що стосується ванної кімнати, то тут і так зрозуміло - це саме сире і вологе приміщення. Система теплих підлог швидко усуне таку проблему.

Перетворення електроенергії в теплову виступає принципом роботи даної статі (але для лазні використання електрики може бути небезпечно з-за підвищеної вологості). У нього укладають нагрівальний кабель. Якщо система включається, то кабель нагрівається з-за слабкого струму, в результаті вивчається тепло, яке акумулює стяжка з бетону. Потім тепло надходить в кімнату. Електрический тім з підігрівом під плитку рівномірно розподіляє тепло по площі. Самий ідеальний варіант - це водяна підлога у ванній кімнаті, лазні і в спальні, так і по всьому будинку. Ніяка застуда не страшна, а ноги будуть постійно в теплі.

Читайте також: