Укладання дзеркальної плитки

17.01.2021
3 091
Admin

Укладка зеркальной плитки

  1. Як укладати дзеркальну плитку
  2. Укладання дзеркальної плитки керамічної аналогічна

Дзеркальна плитка - це не зовсім звична для нас відома керамічна плитка. По суті, це дзеркальне скло. І працювати потрібно як зі склом, яке кладуть на стінку. А класти звичайну керамічну глазуровану плитку або скло трошки різні речі. Вся складність в різанні цього матеріалу. Для різання звичайної плитки плиточники застосовують плиткоріз або болгарку з диском по плиточці. При використанні плиткоріза дуже складно зробити якийсь особливий виріз в плиточці. Дуже просто в цьому випадку її можна розламати.

Болгарка - це більш підходящий інструмент для складних розрізів плиточки. Але при різанні болгаркою відбиваються краю плиток. Такі місця сильно кидаються в очі. Тому при укладанні плиточки краще використовувати два інструменти: плиткоріз і болгарка. І застосовувати кожен інструмент там, де він має свої найкращі якості. Якщо робити монтаж дзеркальної плитки, то в будь-якому випадку її доведеться різати.

Можна скористатися плиткорізом, підклавши за дзеркальну плиточку якусь плоску річ, що б наблизити плиточку до ножа. Це вимагає деякої вправності. І можливо, ви поламаєте кілька плиток, поки навчитесь її різати. Але така ціна цієї роботи, якщо ви зважилися робити її самі. Для різання ж дзеркальної плиточки краще всього використовувати склоріз. А самий ідеальний варіант - це алмазний склоріз. В цьому випадку така плиточка буде легко різатися як звичайне скло.

Як укладати дзеркальну плитку

Как укладывать зеркальную плитку

Як же робиться укладання дзеркальної плитки? Відповідь дуже проста - так же як і звичайної плиточкою. На абсолютно рівній поверхні наносимо самий звичайний плитковий клей, наприклад bautechnil ceresit. Можна застосувати герметик. Самий оптимальний варіант це брати 25 кілограмові пакети цього клею. Витрата цього матеріалу приблизно 1 мішок на 3 квадратних метра плиточки.

Плитковий клей - це зручна у всіх сторонах клеюча суміш, яка не піддається впливу води, грибка, морозу. Наноситься клей на стінку шаром від 5 мм до 10 мм за розміром плиточки. Після чого зайвий розчин знімається за допомогою зубчастого шпателя. В результаті утворюється хвилеподібний шар клею. Такий спосіб кладки надає її додаткової міцності. Так як хвилеподібний шар створює ефект прилипання плитки. Навіть не засохлому стані таку плиточку буде важко відірвати від стінки.

Між плиточками використовуємо пластмасові хрестики. Ці хрестики вставляємо між плиточками. Розмір хрестиків вибирайте на свій розсуд. У продажу пластмасові хрестики для плиточки від 1 міліметра до 1 сантиметра. Тут потрібно дивитися вже по дизайну вашого приміщення. Товщина швів плиточки відразу впадає в очі. Якщо її вибрати занадто товстою, то це буде розкладати дзеркальне зображення на більш роз'єднані картинки. А якщо занадто тонкий шов, то важко буде вирівняти відстані між плиточками, якщо стінки сильно не рівні.

Укладання дзеркальної плитки керамічної аналогічна

Укладка зеркальной плитки аналогична керамической

Всі дії по укладанню дзеркальної плиточки аналогічні, як і при укладанні керамічної плитки. Але не забуваємо, що це скло і робити усадку плитки з допомогою гумового молотка потрібно робити акуратно, що б не розбити його. Для затірки швів застосовуйте затірку у відповідності з тією кімнатою, де ви робите ремонт. Якщо це ванна, природно потрібно використовувати вологостійкий клей і затірку. АЛЕ можна використовувати і тільки один герметик. Великий плюс герметика в тому, що він стає з часом гумовим і не пропускає вологу до країв дзеркальної плиточки.

Існує думка, що дзеркальна плитка погано тримає вологу і при рясної вологи псуватися. Це питання виникає сам собою, але як обіцяють виробники такої плитки, вона тримає добре вологу. І дійсно, якщо дзеркало відмінної якості йому не страшна волога. Так само якщо ви боїтеся, що дзеркальна плиточка з часом потемніє, то використовуйте для її клеєння, який ні будь нейтральний герметик замість плиткового клею. У разі використання герметика технологія трошки інша. У цьому випадку ми не кладемо плитку, а клеїмо її не стінку. Всі нерівності, що з'являються при цьому способі, усуваємо регулюванням товщини шару герметика.

Потолок из зеркальной плитки

Красивая стенка из зеркальной плитки

Читайте також: