Успіх інтер'єрного бізнесу залежить від багатьох доданків

17.01.2021
502
Admin

Секреты успеха в интерьерном бизнесе

*На правах реклами

Управління бізнесом в сфері дизайну інтер'єрів - одна з найбільш обговорюваних сьогодні тим професійного співтовариства. Не секрет, що за своєю природою дизайнери - люди творчі, і весь адміністративний процес в сфері дизайну повинен лягати на плечі менеджерів.

Російська галузь дизайну середовища взагалі слабо регламентована, в ній не існує чітких стандартів, професійні спілки нечисленні й розрізнені, а по-справжньому надійних партнерів дизайнерам і архітекторам доводиться напрацьовувати роками. Ірина Нєкіпєлова, генеральний директор інтер'єрного салону LuxeDeco, знає не з чуток.

У своїй професійній діяльності Ірина Нєкіпєлова керується принципом поділу креативної та адміністративної складової. Вона вважає, що завдання інтер'єрних салонів сьогодні - не конкурувати з професійними дизайнерами, а вступати з ними в партнерство. Сама Ірина Нєкіпєлова має більш ніж десятирічний досвід управління міжнародним бізнесом і добре знає механіку такого співробітництва, як в Росії, так і в європейських країнах.

LuxeDeco

«Створюючи бренд LuxeDeco, ми ніколи не прагнули осягнути неосяжне. Ми досвідчені комерсанти, відмінно розуміють тонкощі закупівель, логістики, маркетингу». Своє завдання як керівника салону штор Ірина Нєкіпєлова бачила в тому, щоб створити простір, на якому будуть зібрані унікальні, товари найвищої якості. «У моєму уявленні, це повинно було бути простір, яке б створювало потрібну атмосферу - елегантне, розкішне, точно відповідне уявленням про найкращому. Адже наші покупці - люди успішні, у них сформувався особливий смак до речей, вони вміють цінувати якість і дизайн».

Під керівництвом Ірини Некипеловой сьогодні в салоні LuxeDeco на Каменноостровском проспекті зібрано майже 200 брендів з усього світу, які об'єднує висока якість продукції і унікальний асортимент товарів преміум-сегмента. Вміле адміністрування робить салон портьєр в СПб надійним партнером професіоналів в області створення інтер'єрів. Всі бізнес-процеси відмінно налагоджені.

«Ми впевнені в тому, що бізнес дизайну інтер'єрів ще не розкрив свого потенціалу в Росії в цілому, і в Петербурзі зокрема. Але чим злагоджено і організованішим буде робота всіх учасників цього ринку, тим вищою буде якість цих послуг, і нашими інтер'єрами стануть заслужено захоплюватися у світовому співтоваристві», - впевнена Ірина.

Halley Milano 2013

Смелые решения в интерьере

Обои в интерьере

Дизайн мебели

Читайте також: