Утеплення дерев'яних вікон

17.01.2021
2 128
Admin

Утепление деревянных окон

  1. Способи утеплення дерев'яних вікон

При використанні дерев'яних вікон виникає тільки одна складність - висока теплопровідність, тому утеплення дерев'яних вікон своїми руками залишається нагальним питанням. Дерев'яні вікна продовжують користуватися великим попитом, незважаючи на зростаючу популярність пластикових вікон. Причин тому кілька, дерево - екологічний, дихаючий матеріал, що володіє незмінними декоративними характеристиками. Існують різні способи утеплення дерев'яних вікон, які ми розглянемо в даній статті.

Способи утеплення дерев'яних вікон

Способы утепления деревянных окон

Для утеплення дерев'яних вікон використовуються різні способи. Найбільш прості й популярні серед них такі:

  • Найбільш простим і дешевим способом є утеплення папером. Для цього скрученими смугами паперу затикають всі щілини у віконних рамах. Після цього поверх щілин наклеюються смужки паперу. Головним недоліком такого методу є складність демонтажу. Коли доводиться відклеювати смужки, вони відриваються разом з фарбою, що згодом вимагатиме нової фарбування вікон. Само собою цей метод є "одноразовим", що вимагає на наступних рік таких же зусиль по наклеюванню, відривання та фарбування.
  • Більш безпечним методом є набивання вати в щілини рами. Замість вати можна використовувати також поролон, парафін, текстильні матеріали. Зверху також щілини заклеюються, але вже тканинними смужками, попередньо вымоченными в мильному розчині. Такі смужки не шкодять поверхні рам при знятті, але проблема в процедурі щорічної обклеювання вікон не зникає.
  • Найбільш ефективним способом утеплення дерев'яних вікон є застосування різного роду утеплювачів, що вставляються в стулки рам. Для правильного монтажу стулки вікон необхідно зняти з петель і прорізати по їх периметру паз, в який заштовхати утеплювач. У місцях примикання скла до стулок, по всьому периметру накладається силіконовий герметик. Між стулками і рамою встановлюється спеціальний ущільнювач, службовець також бар'єром від проникнення пилу. Дані кошти остаточно підганяються при установці стулок на місце. Для утеплення подібним чином використовуються прокладки з різних матеріалів, однак найкращими вважаються гумові прокладки, вони є більш довговічними і стійкими до негативних впливів, а також забезпечують найкращу ступінь теплоізоляції серед інших віконних прокладок. З цієї причини гумові прокладки є найбільш дорогими віконними прокладками на ринку.

Тому для успішного подолання зимового сезону слід заздалегідь провести утеплення дерев'яних вікон, що дозволить завжди зберігати тепло і затишок вашого будинку.

Утепленные деревянные окна

Утепленные окна и стеклянные двери

Читайте також

Вам також може бути цікаво