Строительные советы

Варіанти дизайну декоративних садових фонтанів

Варианты дизайна садового фонтана

Садові фонтани у більшості людей досі асоціюються з великими витратами і розкішшю. Однак сучасні варіанти дизайну декоративних садових фонтанів цілком доступні за технологією виготовлення навіть власникам заміських ділянок із середнім достатком. Тим більше, володіючи певним смаком і вмілими руками, можна підібрати і змайструвати самостійно дуже красиве і стильне споруда, яка стане справжньою окрасою будь-ландшафтної території.

Головні переваги декоративних фонтанів в саду

Достоинства декоративного фонтана

У будь-якому ландшафтному дизайні садові фонтани є центральною точкою, головною прикрасою, постійно притягає погляди власників ділянки і гостей будинку. Навіть самі прості гідротехнічні споруди кардинально змінює простір саду, позитивно впливають на емоційний і психічний стан людини. Адже фахівцями доведено, що вид падаючих струменів води заспокоює, знімає стрес і допомагає розумовому процесу. У наш тривожний і гіперактивної час біля фонтану можна розвіятися, відвести душу, швидко відновивши фізичні сили і душевну рівновагу. Саме правильно підібрані варіанти дизайну декоративних садових фонтанів допомагають декорувати територію ділянки, зволожити повітря у жаркі дні і створити позитивну ауру в навколишньому просторі.

Стилістичні варіанти дизайну

Стилистические варианты дизайна

Ретельно продумавши всі стилістичні прикраси і конструктивні деталі майбутнього фонтану можна вразити всіх своїм нестандартним мисленням і творчими здібностями. Які ж стилі сьогодні використовуються при створенні домашніх гідротехнічних споруд?

Фонтан с мельницей

Сьогодні при проектуванні фонтанів дизайнери і архітектори використовують найрізноманітніші стилі та напрямки. Етнічний і сільський стиль передбачає застосування традиційних конструкцій у вигляді сарайчиків, млинів, елементів начиння або деталей пересування: вози, дерев'яного колеса і інших частин. Класичний химерний стиль виконується з використанням складних декоративних елементів у вигляді статуй, колон та інших ліпних елементів, з яких вода фонтанує. Зовні такі ліпні скульптури можуть покриватися позолотою, блакиттю або спеціальною фарбою, що імітує елітні натуральні покриття.

Фонтан в античном стиле

Найбільш лаконічно і гармонійно на тлі сучасних екстер'єрів будинків, різних господарських будівель і ландшафтних виглядає природний стиль або Еко напрямок. Такі споруди виконуються без зайвого пафосу і яскравості, як би зливаючись з навколишнім простором, доповнюючи і відтіняючи його. Дуже красиво і незвично виглядають конструкції в східному стилі або Кантрі напрямку.

Японский фонтанчик

Однак підбираючи варіанти дизайну декоративних садових фонтанів, слід пам'ятати, що вони повинні відповідати стилістиці і конструктивним рішенням основного будови, огороджувальних будівель, садових доріжок і зони відпочинку. Також уважно слід поставитися і до місця розташування майбутньої споруди, яке повинно підбиратися з особливою ретельністю.

Вибираємо форму і оснащення

Фонтанчик садовый

Визначившись зі стилістичним рішенням і дизайном декоративного фонтану, підбирають конструктивну форму споруди і його технічне оснащення. До речі, багато фахівців відзначають, що навіть найпростіші форми садових фонтанів можуть красиво підкреслити і доповнити світлові оформлення і грамотний вибір малюнка руху водних струменів. Саме гармонійної комбінацією розпилювачів і форм можна самостійно створити неповторне гідротехнічна споруда, і навіть залучити в свій будинок позитивні зміни.

Фотографії садових фонтанів

Саловый фонтан у пруда

Фонтан из пианино

Идея оформления садового фонтана

Фонтан в японском стиле

Фонтан-

Фонтан среди клумб

Відео

Пропонуємо вашій увазі слайд-шоу з фото фонтанів для натхнення.