Важливі моменти при обробці кухні


Важные моменты при отделке кухни

У даній статті ми докладно розглянемо важливі моменти при обробці кухні, а саме що потрібно врахувати при виборі вентиляції, які оздоблювальні матеріали використовувати, що потрібно знати про сумісність меблів і побутового обладнання.

Кухня є найвідповідальнішим приміщенням, при ремонті оздоблення кухні повинна проводитися з урахуванням деяких важливих моментів:

Вентиляція


Вентиляция на кухне

Перше, що потрібно врахувати при виконанні перепланування та ремонту кухні, що в цьому приміщенні обов'язково присутність витяжної вентиляції. Зараз багато хто помилково намагаються розширити свою кухню в квартирі (особливо в будинках старого типу) за рахунок вентиляційної шахти. Цього робити категорично не можна, мало того, що ви піддасте себе небезпеки отруєння, але і перекриєте витяжку з нижніх поверхів. Будь-яка внутрішньоквартирні вентиляції не може виконати функції витяжної вентиляції.

Оздоблювальні матеріали


Отделочные материалы кухни

Правильна обробка кухні передбачає застосування оздоблювальних матеріалів, які легко піддаються очищенню. Адже яким би потужним не був ваш очищувач повітря, все одно на стіни, підлогу і стелю потрапляє значна кількість жирових парів, які осідають на поверхнях. Щоб надалі уникнути розчарувань, вибирайте практичні матеріали: плитку, шпалери, що миються.

Сумісність матеріалів, меблів та побутового обладнання


Совместимость кухни

При виборі оздоблювальних матеріалів, меблів і побутових приладів, пам'ятайте, що вони повинні гармоніювати між собою, але не на шкоду вимогам техніки безпеки. Особливо це стосується встройки побутової техніки, розміщення плит, холодильника.

При наявності в комплекті меблів навісних шаф, відразу продумайте спосіб їх кріплення на стіну. Особливо це важливо, якщо обробка кухні проводиться із застосуванням настінного кахельної плитки. У разі якщо плитка укладається не до стелі, обов'язково буде присутня різниця товщини стіни. Купуйте шафи, які можна закріпити на стіні зі значним перепадом.

Вибираючи тип підлоги, насамперед, подбайте про те, щоб підлога була рівна. Це важливо при установці кухонних меблів і побутових приладів. Крім того, якщо у вас холодна кухня і є маленькі діти або ви хочете комфортних умов при роботі на кухні, придбайте теплі підлоги.


Отделка кухни


Сучасні побутові прилади, нові меблі і нова обробка кухні вдихнуть у вас бажання досягнення кулінарних висот! Удачі вам в обробці!