Веранда в вашому домі

17.01.2021
2 421
Admin

Веранда в вашем доме

Якщо ваш будинок розташований в мальовничому місці, де є вид на водоймище або ліс, та й просто на ваш сад, веранда вам просто необхідна. Вона є окремим приміщенням, так і функції в неї можуть бути різні. Найчастіше вона служить як вітальня, але іноді її використовують і як зимовий сад або їдальню, а в літній час можна використовувати і як кабінет. Для її благоустрою може використовуватися садові та дачні меблі.

Садовая и дачная мебель

Дуже важливо при проектуванні веранди правильно визначити її місце розташування. Немає сенсу робити таку споруду, якщо вона буде виходити на вулицю, і тим більше на сусідську ділянку. Але якщо ваш ділянка досить малий і з усіх боків його оточують сусідські дачі, то вихід у вас один - посадити кілька дерев перед входом, що б ви могли милуватися не сусідськими вікнами, а красивою рослинністю.

Ограждение веранды растительностью

У теж час вам слід звернути увагу і на орієнтацію щодо будови частин світу. Наприклад, якщо ви любите сонячне світло, то бажано орієнтувати веранду на південь або південний захід. Заповнити її ви можете зимовим садом, який радуватиме вас цілий рік. Якщо вихід буде на південний схід, то сонечко гостюватиме у вас вранці, але після обіду тут буде прохолодно. При орієнтації на захід ви зможете милуватися заходами, а значить увечері в затишній обстановці може зібратися вся родина. Прийом гостей у вечірній час так само принесе і вам, і вашим друзям багато позитивних емоцій. Якщо ви буваєте на дачі тільки влітку, то можна використовувати і північний напрям. Спекотним днем тут буде рятуватися кожен член вашої сім'ї. Однак, рослинам тут буде незатишно. Веранди бувають кілька видів. Можна спроектувати так, що у неї з будинком буде тільки одна спільна стіна, а можна її як б вмонтувати в будинок. Найчастіше це приміщення має вихід і в сусідні кімнати, хоча при бажанні можна зробити і просто як окреме приміщення. І конструктивних і експлуатаційних міркувань найоптимальнішим розмірів є 4х6 метрів, проте не слід робити її шириною менше двох метрів. Вікна слід розташовувати на 60 сантиметрів від підлоги, але не вище. Для внутрішнього інтер'єру вдало застосовується плетені меблі з верби.

Плетеная мебель из ивы

Іноді можна зустріти веранду, яка не має виходу на вулицю. У цьому випадку можна розташувати більше меблів. Але якщо є зовнішня двері, її слід розташовувати так, що б раціонально використовувати всю площу. Наприклад, якщо ваше приміщення має розміри 3х4 метри, то двері бажано розташувати на меншій стороні, тобто в торці.

Читайте також: