Відео: як правильно клеїти шпалери

Шпалери вже протягом багатьох років очолюють список найпопулярніших матеріалів для внутрішньої обробки. Багато людей впевнені, що в самостійній поклейке шпалер немає нічого складного: наноси клей на полотна і прикладай їх до стін. Насправді в цьому процесі є свої хитрощі та правила. Відео про те, як правильно клеїти шпалери допоможе вам впоратися з роботою не гірше професійного майстра-обробника.

У цьому ролику йдеться про типи шпалер. Ви дізнаєтеся, які існують вимоги до поверхні шпалер. Також у відеосюжеті порушується питання підготовки стін до поклейки шпалер , зокрема, перераховуються вимоги до грунтовки.

Підготовка поверхні

В продовження питання підготовки стін - цей відеосюжет. Навчіться готувати стіни до поклейки шпалер, щоб вони добре трималися і виглядали бездоганно.

Техніка професійної поклейки шпалер

Коли стіни підготовлені належним чином, приходить час безпосередньої поклейки шпалер. З цього відео ви дізнаєтеся, як правильно нарізати шпалери і наносити на них клей. Також в цьому відео почнеться розповідь безпосередньо про правила наклеювання смуг на стіни.

З цього відео ви дізнаєтеся, як наклеювати шпалери в районі вікон і дверей, а також батарей, труб, раковин і арок.

Цей ролик присвячений спеціальній техніці поклейки. Зокрема, мова піде про роботу з флізеліновимі шпалерами і шпалерами під фарбування.

А цей ролик розповість про роботу зі структурними шпалерами і наклеювання бордюрів.