Відео: монтаж сайдинга своїми руками

Сайдинг - сучасний екологічно безпечний і негорючий матеріал, який активно використовується для обшивки фасадів. Пропонуємо вашій увазі відео про монтаж сайдинга. Дані сюжети дозволять вам навчитися самостійно проводити роботи по отдеке фасадів сайдингом.

Підготовка до монтажу сайдинга

Цей відеосюжет не продемонструє вам в деталях процес монтажу сайдинга. Однак з нього ви дізнаєтеся багато корисного. Наприклад, які інструменти потрібно підготувати для роботи, яку підготовку слід провести перед початком монтажу, а також якою має бути решетування сайдинга. Словом, цей ролик також можна віднести до відео про монтаж сайдинга своїми руками.

Монтаж сайдинга - кращий варіант для оновлення старого фасаду

Всі власники старих дачних будиночків прагнуть максимально облагородити цю споруду. Щорічне підфарбовування старих дощок - не варіант для тих, хто хоче мати по-справжньому красивий будинок. Даний відеоролик продемонструє всі очевидні переваги обшивки будинку сайдингом. Це навчальний міні-фільм, з якого ви дізнаєтеся не тільки тонкощі монтажу сайдинга, але і технологію укладання під нього утеплювача. Це справжнє допомога по оновленню старого фасаду. Все дуже докладно, зрозуміло і по суті.

Ще один ролик, що демонструє чудове перетворення старого непривабливого фасаду в справжній шедевр. Питання монтажу сайдинга приділено особливу увагу.

В продовження першого відеоролика - цей сюжет. Тут процес монтажу сайдинга продемонстрований дуже докладно, а глядачеві пропонуються дуже цінні поради.

Помилки при монтажі сайдинга

Щоб ви зуміли виконати роботу по монтажу сайдинга бездоганно, пропонуємо вам переглянути відеоролик про помилки, які можуть допустити в роботі.