Відео: монтаж електропроводки своїми руками

Як відомо, електрика - річ дуже серйозна і недбалість у роботі з нею просто неприпустима. Часто при проведенні ремонтних робіт потрібно провести заміну електропроводки або ж провести її «з нуля». Процес цей вимагає максимально відповідального й грамотного підходу, тому для цілей роботи з електропроводкою краще всього запросити професіоналів. Але це не означає, що господар будинку не зможе сам монтувати електропроводку. Якщо у вас в арсеналі будуть всі необхідні знання, ви впораєтеся із завданням на «відмінно». А допоможе вам відео про монтаж електропроводки своїми руками, яке ми розміщуємо в цьому розділі нашого сайту.

Вибір перерізу кабелю для монтажу проводки

Робота з електрикою - це завжди дуже відповідально. В такому питанні немає дрібниць і незначних деталей. Навіть до вибору перетину кабелю для проводки потрібно підходити серйозно і уважно. Якщо ви хочете уникнути помилки в даному питанні, дивіться наступний сюжет.

Склад розподільного щитка

Монтаж розподільного щитка - важлива частина електромонтажних робіт. Знання складу розподільного щитка нагоді будь-якому господареві, який вирішив самостійно виконувати монтаж проводки. Не нехтуйте даними відеосюжетом.

Секрети монтажу розпаячних коробок

Розподільні (їх ще називають розподільчими) коробки - обов'язковий елемент електромережі практично в будь-якому будинку. При монтажі електропроводки ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю встановлення таких коробок. Тому наступний сюжет буде для вас корисним.

Про з'єднання проводів в розпаючною коробці розповість цей відеоматеріал.

Супер-штроборез для професійного електромонтажу

Задумали монтувати проводку? Вам знадобиться інструмент для того, щоб зробити штроби. З цього відео ви дізнаєтеся, як працювати штроборізи.

Прокладаємо електричну проводку

А дані відеоматеріали безпосередньо присвячені тонкощам прокладки електропроводки.

І ще один ролик на цю тему.