Відео: монтаж ондуліна своїми руками

17.01.2021
1 062
Admin

Ондулін сьогодні все частіше можна побачити на дахах приватних будинків. У цього покрівельного матеріалу маса переваг. Він недорого коштує, красиво виглядає, легко монтується і довго служить. Якщо ви теж хочете обробити дах цим матеріалом, то вам неодмінно стане в нагоді відео про монтаж ондуліна своїми руками. Дана стаття буде корисна для вас.

Відеоінструкція по монтажу ондуліну

Напевно, вам хочеться дізнатися, чим же гарний ондулін , за що його цінують будівельники. У цьому відеоматеріалі розповідається як про переваги ондуліна, так і про процес його монтажу. Подивіться цей відеоролик, і у вас не залишиться питань.

Ось ще один відеоматеріал, присвячений монтажу ондуліну. Щоправда, умови монтажу не реальні, зате все наочно, зрозуміло і доступно.

Оформлення примикання ондуліна до комину

Якщо у вашому будинку є піч або камін, то вам варто подумати ще й над тим, як оформити примикання до комину ондуліна. В допомогу вам - цей відеосюжет.

А з цього сюжету ви дізнаєтеся, як монтувати на ондулиновую дах вентиляційну трубу. Ці знання теж напевно стануть в нагоді вам при проведенні робіт.

Читайте також: