Відновлення емалі ванн своїми руками

17.01.2021
1 837
Admin

Восстановление эмали ванн своими руками

  1. Перший спосіб відновлення емалі ванни своїми руками
  2. Другий спосіб відновлення емалі ванни своїми руками

На жаль всі не вічно і навіть ванна. З часом емаль починає відшаровуватися, з'являються подряпини. Все це псує зовнішній вигляд ванни. Є два виходи: піти купити нову ванну, яка коштує не так дешево або оновити зовнішній вигляд ванни і відновити емаль ванни своїми руками, що набагато дешевше. І не так складно, як здавалося б на перший погляд.

Перший спосіб відновлення емалі ванни своїми руками

Восстановление эмали ванны посредством механической очистки

Для того щоб приступити до відновлення емалі ванни своїми руками необхідно оцінити всі її недоліки. Процес оновлення ванни складається з: механічної зачистки. Цей процес полягає в тому, щоб очистити ванну від колишньої емалі. Найкраще зачистку ванни проводити за допомогою абразивного каменю. Для цього необхідно нанести порошок чистячий. Але в складі порошку не повинно бути хлору. І за нього, за допомогою каменю провести зачистку. Піна, що виникла в процесі зачистки і крихта, видаляється водою. Далі потрібно зробити зачистку іржі і позбутися від усіх нерівностей. Потім поверхню знежирюють і після процесу знежирення обов'язково потрібно видалити обезжиривающий складу. Для цього потрібно набрати у ванну гарячу воду. Ванна з водою повинна постояти близько 10хвилин, потім ванну витирають насухо, попередньо зливши воду. Після всіх перерахованих вище дій наносять грунтовку, тобто перший шар емалі. Вона повинна складатися з емалі і затверджувача. А потім наноситься другий шар емалі, на попередньо висушений перший шар.

Для того щоб виконати відновлення емалі ванн своїми руками правильно запам'ятайте, що для того щоб нова емаль трималася добре, необхідно ретельно зачистити стару емаль і добре знежирити поверхню ванни. Також, важливе значення має те, як ви нанесете емаль. При її нанесенні неприпустимі ні патьоки, ні бульбашки.

Другий спосіб відновлення емалі ванни своїми руками

Восстановление эмали ванны с помощью акрилового вкладыша

Існує ще один спосіб для відновлення ванни. Він полягає в тому, щоб в металеву стару ванну встановити акриловий вкладиш. Цей спосіб відрізняється тим, що не вимагає витрати великої кількості часу. Але потрібно запам'ятати, що покриття з акрилу вимагає більш делікатного догляду, ніж емаль. Але гідністю акрилу є те, що до нього майже не прилипає бруд. І вигляд такої ванни більш сучасний.

Колірна палітра акрилового вкладиша досить різноманітна і ви легко зможете підібрати бажаний колір. Покриття з акрилу володіє тепло-такими, що зберігають властивості. У такій ванні вода довго буде залишатися теплою. Установка такої ванни здійснюється швидко протягом кількох годин. Для початку здійснюється огляд старої ванни, при якому необхідно виявить всі нерівності. Якщо нерівності суттєві, то їх треба буде залити сумішшю цементній. Далі необхідно замінити старий сифон. На наступному етапі відбувається підгін акрилового вкладиша під краю і стінку ванни. Що забезпечить якісний і швидкий монтаж. Далі необхідно підготувати вкладиш до установки. Для цього необхідно вкладиш приміряти до ванни і визначити зазори, які є між ванною і акрилової вставкою. Потім готують цементно-піщану суміш і наносимо її в ті місця, де необхідно, т. е. де були зазори. Потім тонким шаром наноситься клей на бічні стінки акрилового вкладиша, і він фіксується за допомогою валика з тканини.

Спосіб встановлення акрилового вкладиша вважається більш довговічним. Термін служби такого покриття становить 15 років.

Ванна с восстановленной эмалью

Красивая акриловая ванна

Читайте також: