Вибираючи вхідні двері


Выбирая входную дверь

*На правах реклами

Рано чи пізно до вирішення замінити існуючу вхідні двері чимось новим і більш оригінальним приходять все. Для когось це стає останнім кроком у формуванні власного інтер'єру, хтось зважується на оновлення дверного блоку лише після того, як старий прийшов в непридатність. Так чи інакше, кожен з нас приступає до пошуку тієї ідеальної двері, без якої неможливо жити.

Вибір


Выбор

Що робить більшість людей, які вирішили змінити вхідні двері? Правильно. Їде прямо на будівельний ринок або йде в магазин оздоблювальних матеріалів, де представлено безліч дверних конструкцій. І що ж вони там купують? Дешевий китайський ширвжиток, який при бажанні можна легко розкрити самим звичайним консервним ножем. Таку продукцію іноді і дверима-то складно назвати. З одного боку, вона, безумовно, гарна, але її практичності і функціональності можна тільки сумніватися.

Ось тоді й постає питання: де і як можна купити по-справжньому якісну сталеву двері, якщо навіть в магазинах нам пропонують сумнівна якість за безсумнівні гроші? Відповісти на це запитання досить просто: двері не потрібно купувати, її потрібно замовляти.

Сьогодні на території нашої країни існує безліч підприємств, що виробляють подібну продукцію виключно на замовлення. Переваги такого методу роботи важко переоцінити. Ось тільки невеликий перелік того, що отримує клієнт, звертаючись до одного з таких підприємств:

  • Конструкція, виготовлена точно за розмірами;
  • Доступна ціна, так як робота ведеться без посередників;
  • Можливість вибору комплектації, форми і матеріалу обробки;
  • Висока якість матеріалів, так як виробнику немає необхідності здешевлювати виробництво для того, щоб його продукція мала попит в магазині.

Особливості виготовлення дверей на замовлення


Особенности изготовления дверей на заказ

Головною особливістю дверних конструкцій, виготовлених на замовлення, безумовно, є оригінальність кожного окремо створеного виробу. В такому провадженні відсутня властива модельного виробництва шаблонність, коли спочатку створюється двері і потім підганяється під конкретний отвір.

Виготовлення на замовлення передбачає створення єдиної двері під один конкретний отвір. Для цієї мети на майбутнє місце установки викликається замірник, який оцінює не тільки габарити майбутньої дверної конструкції, але і особливості самого дверного отвору, таким чином, повністю виключаючи, ймовірність помилки при виробництві.

Виготовлення триває, як правило, від 7 до 14 днів. За цей час двері проходить п'ять етапів від непоказного металевого полотна до оригінальної, вселяє довіру конструкції. За рахунок того, що в процесі створення відсутнє серійне виробництво, виробник в змозі провести додаткові тести і випробування конструкції, щоб надати замовнику максимально якісний продукт. Зауважте, що ціни будуть на 20-30% нижче ринкових.

Інтернет-торгівля


Интернет торговля дверьми

Сьогодні замовити металеві двері можна за допомогою інтернету. Сучасні інтернет-ресурси дають змогу в режимі реального часу підібрати необхідну обробку, наповнення і фурнітури, викликати замірника, демонтувати стару двері і т. д. Таке положення речей зручно для клієнта і економічно для виробника: зменшуються витрати на додаткову оренду приміщень. Виробник, по суті, просто займається виробництвом, підтримуючи, таким чином, ціни на свою продукцію більш ніж на прийнятному для потенційного покупця рівні.

Сьогодні існує безліч способів досягти певних результатів. І тільки від нас залежить, чи буде отриманий нами результат позитивним або негативним.