Паркан з профнастилу своїми руками


Забор из профнастила своими руками

У даній статті ми розглянемо технологію будівництва паркану з профнастилу своїми руками. Якщо ви хочете дізнатися додаткову інформацію про профнастилі, то можете прочитати про нього в спеціальній статті "Профнастил для забору".

Паркан з профнастилу.

Отже, для будівництва паркану з профнастилу своїми руками в першу чергу необхідно заміряти периметр огорожі, а також тип і точки установки опорних стовпів (відстань між стовпами не повинно перевищувати 3 метра), і визначити місце розташування хвіртки і в'їзних воріт. Також потрібно вирішити, якої висоти буде паркан.


Строительство забора из профнастила

Пристрій забору з профнастилу.

Установка опорних стовпів

Наступним етапом потрібно встановити опорні стовпи. Перед їх установкою необхідно повністю заварити ту частину труби, яка звернена вгору. Перед самостійною установкою труб потрібно вирити ями ручним буром глибиною від 1 до 1,5 метрів.

Зверніть увагу! Залежність наступна: чим вищий паркан, тим глибше потрібно занурювати труби для стовпів.

На дно виритої ями насипається гравій середньої фракції (шар близько 20 см). Після цього своїми руками встановлюється стовп і заливається бетонний розчин (розчин робиться у співвідношенні цементу до піску як 1/8). Кожен стовп вирівнюється по схилу і фіксується з допомогою додаткових тимчасових опор. Фундамент затвердіє через три доби, і до остаточного затвердіння потрібно припинити роботи, які можуть впливати на цей фундамент.


Столбы для забора из профнастила

Опорні стовпи для паркану з профнастилу.

Після затвердіння фундаменту потрібно переходити до встановлення своїми поперечних сталевих профілів (лад). Вони будуть служити основами для кріплення огорожі з профнастилу. В якості лаг краще використовувати профільовані труби з перетином 40x24 мм. Якщо паркан буде не вище 1,7 м, то вистачить двох лад, якщо ж висота огорожі від 1,7 до 2 метрів, то потрібно встановлювати 3 ряду лад. Кріплення лаг краще здійснювати зварюванням.

Після конструкцію стовпів і лад потрібно обробити грунтовкою для захисту від корозії.

Монтаж паркану


Профнастил для забора

Монтаж паркану з профнастилу.

Кінцевим етапом є монтаж паркану з профнастилу. Кріплення профнастилу здійснюється саморізами по металу (крок 50 см). Листи між собою стикуються внапуск.

Зверніть увагу! В ході роботи обов'язково з'являться подряпини на огорожі з профнастилу, тому придбайте заздалегідь балончики з фарбою для їх усунення.

Додатково, можна закрити опорні стовпи цегляною кладкою, зробити своїми руками облицювання, таким чином, ваш паркан з профнастилу буде мати бездоганний зовнішній вигляд, а також служити вам дуже і дуже довго.

Відео

Даний відеоролик покаже процес монтажу забору з профнастилу своїми руками.

Семен Мінін 08.04.14 20:42
Найскладніше було зробити фундамент. Ну а прикріпити листи профнастилу до стовпів не складало ніяких труднощів

Семен Пахомов 01.09.14 12:04
Установка такого паркану складна в тому, що необхідно зробити якісний фундамент інакше під вагою забору вся конструкція зламається.

Геннадій Сташков 09.09.14 17:28
Семен! Вага такого паркану невеликий, а ось парусність велика. Потрібно було звернути увагу на раду зі статті: "Перед самостійною установкою труб потрібно вирити ями ручним буром глибиною від 1 до 1,5 метрів." Цього цілком достатньо для того, щоб паркан надійно стояв і не зламався.

Статті по темі