Рідка покрівля


Жидкая кровля

Про суворість вітчизняного клімату, звичайно, відомо абсолютно всім. Вона полягає не тільки в дуже низьких температурах, але і великих амплітудах її коливання. У деяких регіонах Росії температура може коливатися на 20 градусів протягом однієї доби. Подібні явища призводять до того, що фізичні тіла відчувають значні деформації.

Деформації призводять до того, що знос огороджувальних конструктивних елементів споруд проходить досить швидко, особливо це стосується покрівельного покриття. На практиці встановлено, що руберойд і схожі з ним матеріали не здатні перенести реалій нашого клімату, через кілька років вони повністю втрачають здатність до гідроізоляції. Тому кожен господар повинен прагнути до поліпшення якості покрівлі, щоб знизити ймовірність необхідності ремонтних робіт.

Перспективним матеріалом вважаються сучасні рідкі покрівлі, в основі яких лежить рідка гума. Перед укладанням такий тип покрівлі не потребує розігріву, тому іноді називається "холодним".


Нанесение жидкой кровли — жидкой резины


З допомогою рідкої покрівлі вам вдасться наполовину зменшити річні витрати на утримання та відновлення покриття. Таким чином, економічне перевага цього матеріалу, безсумнівно. Однак не всі забудовники звертаються до рідкої покрівлі. Причина криється у вартості, яка значно перевищує ціну руберойду. Звичайно, це дуже нерозумно. Використання дешевого руберойду аж ніяк не є запорукою економії, адже вам чи не кожен сезон доведеться витрачатися на відновлення. Рідка покрівля здатна два десятиліття абсолютно не нагадувати про себе.

Переваги рідкої покрівлі


Достоинства жидкой кровли

Отже, основні переваги рідкої покрівлі:

  1. Легкість відновлення.
  2. Висока ступінь міцності зчеплення з усіма будівельними матеріалами: від дерева до бетону.
  3. Відсутність шкідливих речовин.
  4. Стійкість до відкритого вогню.
  5. Стійкість до сонячного впливу.
  6. Відсутність швів, максимальний захист від води та опадів.
  7. Можливість застосування на дахах, мають незвичайну геометрію.
  8. Незначна вага.
  9. Немає необхідності використання різних кріпильних елементів і систем.
  10. Величезний експлуатаційний термін.

Цікаво, що рідка покрівля зацікавить і тих, хто чекає від неї декоративних властивостей. Основним її колірним рішенням є чорний колір, проте зустрічаються і кольорові різновиди, які дозволяють досягти ідеального поєднання з навколишнім ландшафтом.


Готовая жидкая кровля