Укладання рідкого лінолеуму


Жидкий линолеум

Все більшу популярність на ринку пропонованих покриттів для підлоги завойовує рідкий лінолеум, більш відомий в професійних колах як полімерний наливну підлогу. Візуально його складно відрізнити від звичайного лінолеуму, а на дотик він більше схожий на керамічну плитку.

Зараз в основному використовується три види наливної підлоги - метилметакрилаті і епоксидний застосовуються в основному в приміщеннях промислового призначення. А для побутових приміщень та в квартирах найбільш поширений поліуретановий вигляд. Його популярність полягає в його властивостях - він легкий, міцний, зносостійкий.

Укладання рідкого лінолеуму


Укладка жидкого линолеума

Укладання рідкого лінолеуму не доставить особливих турбот навіть, якщо Ви не скористаєтеся послугами фахівців, а віддасте перевагу виконати всю роботу самостійно. Крім того, укладати наливні підлоги можна на будь-яку поверхню, від бетону, до підлогової плитки, якість отриманого покриття нітрохи не постраждає.

Переваги рідкого лінолеуму


Преимущества жидкого линолеума

У чому переваги рідкого лінолеуму перед іншими видами підлогових покриттів?

По-перше, поверхня підлоги не має щілин і швів, які часто псують зовнішній вигляд приміщення і з часом збільшуються.

По-друге, площа і конфігурація приміщення, на якому буде використано полімерне покриття не має значення, не доведеться вирізати зайві шматки і мучитися підбором малюнка.

Третя перевага рідкого лінолеуму - необмежена кількість колірних рішень. Полімерний наливна підлога дозволяє створити малюнок будь-якої складності, а додаються до початкового складу барвники і декоративні елементи зроблять ваш пол неповторним. Так само поверхню підлоги можна зробити матовою, глянсовою, шорсткою або гладкою, залежно від Вашого смаку і переваг.

Важливе значення грає четвертий показник - міцність і зносостійкість. Якщо товщина верхнього шару звичайного лінолеуму досягає максимум 0,3 мм, товщина рідкого статі 1,5 мм, що істотно позначається на довговічності використання. Термін служби полімерного наливної підлоги складає більше 50 років, що перевищує термін служби звичайної лінолеуму в 2-3 рази. Враховуючи те, що пол - це поверхня, яку ми експлуатуємо практично цілодобово, цей фактор відіграє дуже важливе значення при виборі покриттів для підлоги.

По-п'яте - рідкий підлогу ударостійкий, що б Ви не кидали на нього, слідів, вм'ятин і подряпин не залишиться. Він водонепроникний - тепер Вам не варто боятися неочікуваних протікання води і псування підлогового покриття в душовій або на кухні.

Шосте - полімерний підлогу не горючий і не токсичний, внаслідок чого широко застосовується в приміщеннях підвищеної пожежонебезпеки. І важливою перевагою рідкого підлоги для домогосподарок і при наявності в будинку маленьких дітей є його легкість у прибиранні і екологічність.

І остання перевага - простота ремонту. Досить видалити пошкоджену ділянку покриття і залити на його місце новий склад, підібравши його за кольором і малюнку. Також радимо прочитати статтю "Як стелити лінолеум".


Жидкий линолеум с залитыми монетами


Жидкий линолеум с рисунком