Як зробити журнальний столик своїми руками


Журнальный столик своими руками

Практично всіх відвідують творчі думки, особливо під час ремонту. Однією такою ідеєю є виготовлення журнального столика. Переробляючи вітальню, хочеться зробити її оригінальною і неповторною, а меблі, виготовлені власними силами, допоможе цього досягти. Для втілення своєї мрії в реальність варто розібратися в тому, як зробити журнальний столик своїми руками і отримати ексклюзивний предмет меблів, вигідно відрізняється від магазинних примірників.

Три способи зробити незвичайний столик з натуральної деревини:

  • Необхідно відшукати чурбан, що має діаметр 40-50 см, або просто відправитися на лісопилку і придбати його. Для мешканців приватних будинків дана задача вирішиться легко, оскільки необхідний діаметр і фактуру можна вибрати із заготовлених на дрова дерев. Для того щоб цей чурбан перетворився на предмет інтер'єру, необхідно придбати три меблевих коліщатка і безбарвний лак. Горизонтальне покриття деревини необхідно відшліфувати. Залишати кору чи ні, ви вирішуєте самі, але з неї предмет буде значно цікавіше. Далі необхідно нанести на чурбан кілька лакових шарів, дати їм повністю висохнути і після цього прикріпити ролики. На цьому виготовлення столика закінчено, і ви можете катати його по всьому будинку без особливих зусиль.


Столик из чурбана

  • Спорудження журнального столика за таким методом передбачає використання деревних обрізків. В якості опори буде застосовуватися міцна гілка, конструкція якої дозволить зробити з неї надійну триногу. Роль стільниці буде грати спіл стовбура товщиною 6 см і колом 50 див. Весь матеріал необхідно звільнити від кори, ретельно зачистити і відшліфувати. Далі стільниця фіксується на ніжках з допомогою саморізів. Залишилося тільки нанести на столик виготовлений кілька лакових покриттів.


Столик из деревянных обрезков

  • Для виготовлення цікавого предмета інтер'єру по третьому варіанту потрібно використовувати обрізи з березового стовбура. Крім цього варто запастися фанерним листом, рідкими цвяхами, білої затіркою і ніжками на колесах. З фанери необхідно випиляти основу для столу і виготовити короб меншого розміру, який кріпиться в середину стільниці. Далі на дно фіксуємо ніжки на коліщатках.

Після виконання цих дій можна приступати до декору отриманого виробу: випиляти кілька березових бовдурів і рідкими цвяхами закріпити їх на фанерний короб, таким чином, щоб вони розташовувалися вертикально. У встановленому положенні чурбаны повинні підноситися над коробом на 50 мм. Вільний простір на поверхні столу заповнюється спилами, фиксируемыми на рідкі цвяхи. Залишилися зазори необхідно закрити білої затіркою, розподіляючи її за допомогою шпателя. Розчин, вилізлий за межі, видаляється змоченою губкою, а виріб залишається до повного висихання, після чого так само покривається лаком.

Способи виготовлення столиків з підручних матеріалів

При наявності двох однакових книжкових полиць і фанерного листа можна з легкістю зробити оригінальний предмет меблів. При цьому дизайн полиць не має принципового значення: вони можуть бути як з дверцятами зі скла, так і без таких. Першим ділом потрібно заготовити підстава для столу шляхом приєднання задніх стінок книжкових полиць один до одного чорними пластинами з металу, які кріпляться до дна і верхній частині конструкції.


Журнальный столик из книжных полок

Для полегшення переміщення столика по приміщенню на його дно фіксуються два меблевих коліщатка. Лист фанери потрібно для виготовлення стільниці, яка випилюється за розмірами полиці і прикручується до їх поверхні. Залишається тільки задекорувати поверхню, вибравши для цього фарбування, обробку морилкою або декор в техніці декупаж з використанням тришарових серветок з підходящим малюнком.

Для наступної задумки знадобляться ніжки від комп'ютерного стільця, які можуть повертатися і лист фанери або ДСП. З фанерного листа потрібно виготовити стільницю, вибравши форму і розмір на свій розсуд. Після цього стільниця зміцнюється на ніжці саморізами, обробляється морилкою і покривають лаковим шаром. Як тільки виріб остаточно висохне, його можна сміливо експлуатувати.


Спил березы

Дуже гарну річ можна отримати при поєднанні берези і скла. Для цього вам необхідно відправитися в ліс і випиляти товсту березову триногу (можна звернутися на лісопилку) висотою 70-80 см, або іншого розміру за вашим бажанням. Спіл триноги зачищається і шліфується, після чого весь предмет покривається лаком. Як стільниця вам буде потрібно вирізати скляний коло потрібного діаметру, який фіксується на тринозі з допомогою спеціальних присосок або декоративних цвяхів по склу.

Таким чином, проявивши трохи фантазії і приклавши мінімум сил можна наповнити свій будинок неповторним річчю, яка буде щодня радувати вас.

Ще кілька оригінальних ідей саморобних столиків:


Журнальный столик из ящиков


Журнальный столик из покрышек


Журнальный столик из книг и стекла


Столик из старых газет