Звукоізоляція вхідних дверей своїми руками


Звукоизоляция входной двери

Вхідні двері в квартиру перешкоджає не тільки проникнення непроханих гостей, але й запобігає теплові втрати, а також покращує звукоізоляцію вашого житла. Якщо ж ви відчуваєте дискомфорт від протягів або шуму з під'їзду, вам необхідна звукоізоляція вхідних дверей своїми руками, яка вирішить багато проблем.

Найпростіші способи шумоізоляції


Шумоизоляция двери

Найменш складним варіантом ізоляції можна вважати монтаж готової вхідних дверей з поліпшеним захистом від шумів. Як правило, в таких виробах використовується мінвата, ущільнювачі, МДФ, поліуретан і додаткові пороги, які в комплексі роблять шумоізоляцію максимально ефективною. При цьому сама двері виготовляється з металевого листа або деревини, і другий варіант показує більш високі звукоізоляційні характеристики.


Дверь с шумоизоляцией

Якщо ж ви зіткнулися з даною проблемою при обмеженій кількості фінансових коштів, то вам доведеться виконати ізоляцію своїми руками, тобто обробити дверне полотно, збільшивши його функціональність.

Економічні засоби звукоізоляції

Щоб виконати поставлене завдання, існує кілька варіантів.

Оббивка дверного полотна спеціальним матеріалом


Поролон для звукоизоляции

Даний спосіб вимагає мінімальних трудових і фінансових витрат. Вам потрібно обшити двері з допомогою дерматину або іншого матеріалу, перед цим проклавши синтепоновий або поролоновий шар під ним. При цьому пам'ятайте, що від товщини шару безпосередньо залежить якість звукової ізоляції, тому не шкодуйте матеріалу. Більш того, подбайте і про обробку кожного шва за допомогою повсті або пінопласту, в іншому разі ваші труди не будуть мати успіху.

Мінеральна вата в якості ізолятора


Минвата для шумоизоляции

При використанні мінвати ви не тільки відгородити його двері від сторонніх шумів, але і підвищите її стійкість до займання.

Зверніть увагу! В процесі монтажу пам'ятайте про таку властивість мінеральної вати, як усадка, тому завчасно встановіть ребра жорсткості в порожнині дверей.

Використання пінополіуретану


Пенополиуретан для шумоизоляции

Використання цього матеріалу досить популярно зважаючи на його низьку пропускну здатність, тому він є оптимальним варіантом для звукової ізоляції дверного полотна. Весь процес полягає в тому, що вам потрібно приклеїти матеріал всередині двері, створюючи, таким чином, перешкод для шуму і протягів. Пінополіуретан має один істотний мінус - легке займання, однак це не має великого значення при використанні на двері.

Є ще більш економні варіанти, в число яких входять застосування МДФ і пінопласту, однак невеликі фінансові витрати приносять і невеликі результати, тому не варто чекати від цього заходу високого ефекту.

Останнім і найбільш ефективним способом для забезпечення тепла і тиші в будинку є встановлення другої двері, однак цей спосіб підходить лише при наявності достатнього простору. Тільки врахуйте, що між дверима має бути невелику відстань, яке буде створювати повітряний тунель. Якщо ж ви встановите дві дверей, кожна з яких буде звукоизолирована, ви досягнете високих результатів, з якими не зрівняється жоден інший спосіб.


Установка второй двери

Після вивчення вищенаведених порад ви позбудетеся від проблем, пов'язаних з неприємними запахами, гучними звуками і протягами, що потрапляють з вулиці і коридору. Вам достатньо один раз витратити час і зусилля на якісне виконання звукоізоляції, після чого ви зможете насолоджуватися тишею, затишком і комфортом свого житла, адже саме вдома ви хочете відпочивати і почувати себе захищеними.

Відео

Пропонуємо вашму увазі відеосюжет, з якого ви дізнаєтеся, від чого залежить теплоізоляція і шумоізоляція дверей.