Армована плівка в будівництві

17.01.2021
1 164
Admin

Армированная пленка в строительстве

Будівельні роботи все рідше обходяться без сучасних полімерних матеріалів. Легкі, міцні, недорогі вони спрощують і здешевлюють зведення будівельних будівель і споруд.

Практично незамінною при виробництві будівельних робіт є армована плівка. Це також поліетиленовий матеріал, але володіє поруч властивостей, відмінних від звичайного поліетилену. Звичайно, і ціна армованої плівки вище, але зате вона більш міцна і стійка до механічних пошкоджень, тому і служить набагато довше. Виготовляється вона тришарової: два зовнішніх шари з поліетилену, а внутрішній - з заламинированной між ними полімерної сітки. За рахунок сітки цей матеріал набуває додаткову міцність. Але, якщо все ж сталося пошкодження, армуюча сітка стримає розповзання вироби. До того ж воно легко ремонтується бутил-каучукової стрічки.

Армированная пленка

До складу поліетилену для збільшення стійкості до впливів ультрафіолетових променів додають світлостабілізатори. Термін служби значно збільшується. Крім того, антигорючий концентрат, доданий в поліетилен, підвищує його пожежобезпечність і перешкоджає поширенню полум'я. Такий виріб відповідає всім будівельним нормам з безпеки і застосовується для гідроізоляції покрівлі, наливних і бетонних підлог.

Плівку використовують для захисту лісів і людей, що знаходяться на них, при фасадних роботах від опадів і вітру. Вона служить для уловлювання різних матеріалів і інструменту, залишених на лісах, від падіння на перехожих і робітників. За рахунок її прозорості немає необхідності в додатковому освітленні. З її допомогою можна проводити оздоблювальні роботи в зимовий час, закривши нею дверні і віконні прорізи. Вона не дозволить холоду і опадам проникати всередину. У морози необхідний додатковий обігрів тепловими гарматами.

Армированная пленка для забора

Армована плівка цілком годиться для спорудження легких огорож. Така сітка для огорожі, заламинированная в поліетиленову плівку з обох сторін, прекрасно служить тимчасовою огорожею і укриттям для техніки, будівельних матеріалів. З неї споруджують складські приміщення полегшеного типу. Її використовують при прокладанні каналізаційних каналів, при бетонуванні. Спеціальна конструкція, обтягнута нею, встановлюється над місцем, де проводяться роботи, і створює оптимальні умови для їх проведення. По мірі виконання робіт конструкція рухається по каналу.

Завдяки відмінним гідроізоляційних властивостей, міцності і малій товщині армована плівка не тільки сама використовується в якості основного або допоміжного матеріалу в будівництві, але і є основою для виробництва нових видів рулонних виробів.

Читайте також: