Балкон з виносом своїми руками

17.01.2021
5 185
Admin

Балкон с выносом своими руками

 1. Монтажні роботи своїми руками
 2. Етапи роботи
 3. Монтаж вікна
 4. Відео

Багато господарів квартир прагнуть засклити і утеплити свій балкон, щоб використовувати додаткові квадратні метри з користю. Крім того, такі заходи дозволяють захистити приміщення від проникнення сторонніх шумів і пилу з вулиці. У зв'язку з цим виробники вдосконалили свої технології, завдяки чому зараз можна засклити балкон з виносом своїми руками, або вдатися до послуг професіоналів з цією метою.

Устройство выноса балкона

Такий варіант став ідеальним рішенням для власників вузьких балконів, оскільки таким чином можна значно розширити простір, що є важливим. Балкон з виносом володіє наступними перевагами:

 • Наявність великої підвіконня, несе функціональне навантаження.
 • Порівняно з іншими балконами у багатоквартирному будинку така споруда виглядає ефектно.
 • За допомогою цього способу можна підвищити міцність парапету і верхній балконної плити.

Монтажні роботи своїми руками

Не варто розраховувати на те, що у вас вийде розширити площу в кілька разів у багатоквартирному будинку, проте цілком реально збільшити балкон приблизно на 0,5 м. Більш точний показник залежить від технічного стану будівлі і зокрема самого балкона.

Схема выноса

Для здійснення даного проекту є два способи:

 1. Винос скління всього балконного парапету.
 2. Винос фронтальної сторони.

Монтажные работы своими руками

Щоб виготовити кріпильну систему для виносу балкона, необхідно використовувати металеві трикутники. Вони фіксуються на парапеті саморізами або дюбелями. Після цього на трикутники кріпляться смужки з металу за допомогою зварювання, а потім по краях трикутників приварюють металеві куточки. Таким чином, конструкція набуває максимальну міцність, а вся навантаження розподіляється по всьому периметру будівлі.

Крепление конструкции

Далі конструкцію обробляють утеплювачем і приступають до фінішної обробки з допомогою вагонки або сайдінга.

В принципі процес не дуже складний, але для цього вам буде потрібно напарник-зварювальник.

Необходимый в работе инструмент

Необхідні інструменти:

 • молоток;
 • апарат для зварювання;
 • болгарка і засоби захисту для роботи;
 • будівельний рівень;
 • свердла;
 • монтування;
 • дриль;
 • фломастер або крейда;
 • анкерні болти 25 см;
 • грунтувальна фарба і кисть;
 • профільна труба 4*4 див.

Етапи роботи

Работа по выносу балкона

 • Проведіть виміри довжини балкона, а також визначте бажану ширину виносу. Якщо ваш балкон не має бічних стін, їх необхідно спорудити, а потім врахувати ці розміри. В результаті проміжок від поперечних перемичок повинен складати приблизно 40 див. Після цього вам буде потрібно придбати профіль з довжиною, рівній довжині балкона, помноженої на два з урахуванням перемичок.
 • Потім візьміть болгарку і зріжте перила балкона, не зачіпаючи стовпчики. Відміряйте необхідний відрізок профілю. При занадто великій довжині, можна зробити два відрізки і згодом їх зварити.
 • Прикладіть профіль на край балконної плити і приварите з одного краю. Перевірте горизонтальність рівнем по всій довжині і приварите інший край. Всі шви повинні бути максимально якісні, в іншому випадку профіль не впорається з чинимо тиск.
 • Далі наріжте перемички, з урахуванням того, що вони приварюються встик.
 • Після нарізки перемичок відзначте місця їх кріплення і за допомогою будівельного рівня виставте їх. Приварите їх нагорі і внизу.

Установка профильной трубы

 • Наступним вашим кроком стане нарізка профілю для зовнішньої частині рами. Це необхідно робити з урахуванням того, що профіль буде розташовуватися в підвішеному стані до фіксації зварюванням, тому відміряйте короткі відрізки.
 • Шматок профілю прикладіть і приварите до торців перемичок. У перемичках, закріплених на стіні, просвердліть пару отворів і зафіксуйте їх анкерними болтами. При відсутності бічних стін, кінці рамки необхідно оснастити невеликими підпорами. Після складання і зварювання рами, обробіть зварювальні шви і покрийте її грунтовкою.

Монтаж вікна

Установка окон

Щоб правильно встановити вікна, вам потрібно виготовити на 3 отвори для кожного з них для фіксації вікон за допомогою шурупів. Видаліть з вікон скло або склопакети повністю.

При виготовленні відливу розраховуйте все таким чином, щоб він перекривав відстань від вікна до балкона і заступав на 15 см в приміщення балкона. Тобто, при наявності стандартної довжини балконного блоку-30 см, з них 20 см будуть виступати. Якщо ви здійснюєте винос на 25 см, відлив буде дорівнювати 70 см - ширина відливу (30 см) + ширина виносу (25 см)+ додаткові 15 див.

Перед початком настановних робіт закріпіть відлив на вікні, зробіть розмітки і просвердлите отвори в місцях майбутніх кріплення зверху виносного елемента. Далі приступайте до монтажу вікон.

Вынос отделки

Якщо ви вирішили довірити установку віконних конструкцій професіоналам, уточніть у них про можливість виносу балкона ними ж. В іншому випадку вам спочатку потрібно виконати винос, після чого запрошувати фахівців.

З допомогою балкони з виносом ви можете облаштувати собі додатковий простір, який будете використовувати на свій розсуд, починаючи від облаштування місця для відпочинку та закінчуючи місцем для зберігання речей.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролики, в яких показаний процес виносу балкона. До речі, збільшити площу балкона можна і за рахунок розширення площі підлоги. Це ви зможете побачити у другому ролику.

Читайте також: