Баня з бруса своїми руками

17.01.2021
9 528
Admin

Баня из бруса своими руками

  1. Зведення фундаменту
  2. З'єднання брусів
  3. Будівництво даху
  4. Відео

У даній статті ми розглянемо, як побудувати лазню з бруса своїми руками. Баня з бруса - неймовірно комфортне та екологічно чисте споруда. Баня з бруса буде радувати вас своєю незмінною міцністю і надійністю, а також не буде вимагати до себе особливого догляду.

Наважуючись побудувати лазню і вибираючи для неї матеріал, багато зупиняють свій вибір на лазні з бруса. Даний матеріал є не тільки традиційним російським матеріалом, але і є екологічно чистим матеріалом, що зараз є одним з основоположних чинників. Що ж стосується процесу будівництва, то й тут лазня з бруса має переваги, так як побудувати лазню з бруса можна досить швидко, своїми силами.

Зведення фундаменту

Строительство фундамента под сруб

Отже, після створення плану лазні і визначення з місцем будівництва, варто переходити до процесу зведення фундаменту. Якщо грунт під банею досить твердий і якщо ви впевнені, що він не просяде, значить, можна зводити стовпчастий фундамент. Принцип пристрою стовпчастого фундаменту наступний: в кутах, а також в місцях з'єднання внутрішніх стін із зовнішніми стінами укладаються плоскі камені. На ці камені укладаються перші бруси (вінці) лазні, причому перший ряд брусів обов'язково повинен бути оброблені антисептиків і промазані смолою. Робиться це для запобігання загнивання основи лазні.

Баня, побудована з бруса, запобігає відчуття затхлості і вологи усередині лазні, на їх зміну приходить здорова атмосфера. Це, мабуть, основний фактор, на який слід звернути особливу увагу.

З'єднання брусів

Соединение брусьев

З'єднання брусів здійснюється наступним чином: в кінцях брусів вирізують пази для з'єднання (зазвичай паз розміром у пів бруса). А складання лазні відбувається шляхом з'єднання брусів у цих пазах. Шви між брусами необхідно законопатити утеплювачем, аналогічним способом робляться стіни усередині лазні. Надалі можна обшити лазню всередині і зовні лицювальної дошкою або іншим дихаючим матеріалом.

Будівництво даху

Дах лазні бажано робити подвійні, а міцності крокв необхідно приділити особливу увагу. Кріплення коника краще здійснити коньковим брусом, а з'єднання стропил гребеневим способом в полдерева. Ще важливо не забути про пароізоляції (перешкоджає попаданню вологи) між горищним приміщенням і стелею лазні.

Строительство крыши для бани из бруса

Як бачите, лазня з бруса своїми руками цілком здійсненне завдання. Бажаємо успішного будівництва.

Строительство бани из бруса

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролик в тему.

Читайте також: