Барна стійка своїми руками

17.01.2021
12 324
Admin

Барная стойка своими руками

  1. Складові барної стійки
  2. Майструємо барну стійку своїми руками
  3. Зовнішній вид барної стійки
  4. Відео

Ексклюзив сьогодні в моді. Тому барна стійка, зроблена своїми руками, буде відмінною прикрасою, як квартири, так і заміського будинку. До того ж, це набагато економніше, ніж купувати готову барну стійку. У цій статті ми розглянемо, як зробити барну стійку своїми руками.

Для роботи над барною стійкою нам знадобляться такі інструменти як дриль, лобзик, рубанок, пила.

Складові барної стійки

Составляющие барной стойки

Барна стійка складається з таких основних деталей як стільниця, підстава, проміжна полку і бічні стінки, при бажанні дверцята.

Стільниця за розмірами повинна бути така ж, як і підстава. У цілому довжина і ширина вибираються за необхідності, у нашому прикладі будемо робити стійку довжиною в один метр і шириною тридцять сантиметрів. Відповідно, необхідно випиляти основу і стільницю цього розміру, наприклад, з соснової дошки. Проміжна полиця повинна бути трохи менше, приблизно 95 на 25 сантиметрів.

Бічні стінки виготовляються такої висоти, якої вам потрібна барна стійка. У нашому випадку це дві бічні стінки з розмірами 120 на 30 сантиметрів, а одна задня 120 на 100 сантиметрів.

Майструємо барну стійку своїми руками

Мастерим барную стойку своими руками

Отже, бічні і задні стінки з'єднують клеєм і шурупами (4х10 мм), стежачи за тим, щоб кут між стінками складав рівно 90 градусів. Потім, після висихання клею зверху стільницю встановлюють, знизу - підстава, також з допомогою клею і шурупів.

Щоб конструкція була досить жорсткою, всередині по краях необхідно встановити дві стійки. Їх можна зробити з брусків примірної товщини 50 на 30 міліметрів. Потім прикріпіть внутрішню полицю. При бажанні можна виготовити дверцята, які прикріпити на петлі. Для того, щоб вони добре трималися в закритому стані, можна прикріпити магнітні засувки.

Ручки для виробу підбирайте зручні, але не занадто виступаючі, щоб постійно не чіплятися за них.

Зовнішній вид барної стійки

Внешний вид барной стойки

Тепер прийшов час зайнятися зовнішнім виглядом виробу. Вирішіть, як саме воно буде виглядати. Комусь вистачить однієї фарбування, хтось ще й покриє барну стійку лаком, а хтось, можливо, захочеться облицювати її декоративними рейками і встановити в стільницю дзеркало або прикрасити її різноманітною розписом. Тут все залежить від власних бажань і загального інтер'єру приміщення, де буде розташована барна стійка. Розглянемо більш простий варіант - покриття стійки лаком.

Отже, потрібно відшліфувати нашу барну стійку.

Особливу увагу приділіть стільниці, де шліфувати варто не тільки верхню поверхню, але і ребра, злегка округляючи їх.

Зробити це можна рубанком і наждачним папером. Потім треба нанести на зовнішні сторони спеціальну грунтовку для дерева. Після цього покрийте стійку лаком бажаного кольору. Для того щоб стійка не псувалася всередині, наприклад, від пролитої рідини, її необхідно покрити лаком і там, можна кольоровим, можна безбарвним. Головки шурупів можна закрити декоративними заклепками в тон лаку. Тепер можна кріпити ручки до дверцят, якщо ви все ж таки виготовили їх. Барна стійка своїми руками готова.

Упрощенный вариант барной стойки

Барная стойка на кухне

Красивая барная стойка

Відео

Відмінна ідея для оформлення барної стійки!

Читайте також: