Басейн з поліпропілену своїми руками

17.01.2021
5 241
Admin

Бассейн из полипропилена

 1. Переваги басейну з поліпропілену
 2. Басейн з поліпропілену фото:

Напевно, ніхто з нас не відмовився б мати на дачі власний басейн. Однак дана споруда досі асоціюється з розкішшю, а тому більшість навіть і в думках не тримає можливість його будівництва. Тим часом, технології дозволяють будувати басейни максимально дешево, ґрунтуючись на сучасних матеріалах. Наприклад, встановити басейн з поліпропілену по кишені майже всім людям, що мають заміське житло.

Цікаво, що навіть у європейських державах установка басейну з поліпропілену своїми руками стала дуже популярною. Цей факт аж ніяк не можна назвати випадковістю. Поліпропілен постає дуже міцним матеріалом, відповідним всім екологічним параметрам і несприйнятливим до агресивного ультрафіолету. Їх надійність вже була перевірена і підтверджена величезним кількістю покупців, як і стійкість до великих температурних коливань. Можна сказати, що басейн з поліпропілену не поступиться в технічному плані своєму побратимові з залізобетону. Встановити його можна не тільки під відкритим повітрям, але і в одному з домашніх приміщень. Відзначимо, що навіть при відкритій установці басейну з поліпропілену не потрібно додатково утеплювати. Поліпропілен і без цього відмінно тримає тепло. Не можна не сказати, що гнучкість матеріалу дозволяє робити басейни самих хитромудрих конфігурацій. Поліпропіленові басейни дуже легко мити, так як для цього не потрібно підбирати специфічні хімічні засоби. Навіть звичайні лужні очисники абсолютно безпечні для таких басейнів.

При монтажі басейну з поліпропілену ви багаторазово удешевляете процес. Тільки уявіть, наскільки складна б була установка звичайного залізобетонного споруди: було б змонтувати пристрій гідроізоляції, облицьовувати конструкцію дуже недешевою плиткою. Поліпропілен ж відразу має повністю готовий для експлуатації вигляд. А при виконанні всіх робіт своїми руками можна заощадити на монтажі.

Переваги басейну з поліпропілену

Преимущества бассейна из пролипропилена

Згадаємо всі переваги, якими володіє поліпропіленовий басейн.

 1. Прекрасна теплоізоляція. Вам не доведеться витрачати фінанси, купуючи додаткові матеріали для утеплення конструкції. Крім того, не потрібно буде витрачати електроенергію на підігрів води.
 2. Ударна міцність. Удари, вигини, температурні впливи не страшні басейну з поліпропілену.
 3. Відсутність необхідності додаткових облицювальних та оздоблювальних робіт.
 4. Легкість у догляді, площини басейну можна очищати будь-якими наявними хімічними засобами.
 5. Стійкість до найбільш суворим температурних впливів. Взимку конструкція не отримає ніяких пошкоджень.
 6. Ідеальна герметичність.
 7. Поліпропілен не пористий за своєю структурою, тому не дає розмножуватися яким-небудь грибкам або інших органічних сполук.
 8. Можливість вибору басейну бажаної колірної гами.
 9. Робиться басейн з самим новітнім методикам, а листи поліпропілену зварюються особливим способом. Це не накладає обмежень на конфігурацію басейну і його габарити.
 10. Зі списку робіт можна з легкістю видалити проектування, виконання операцій, що забезпечують герметичність, облицювання і оздоблення.
 11. З точки зору ціни і якості поліпропіленовий басейн просто не має рівних.
 12. Величезна вигода. При ціні на 300% меншою, ніж залізобетонна конструкція, поліпропіленовий басейн ні по одному параметру не поступається їй.
 13. Максимальний термін, який вам буде зданий повністю готовий для експлуатації басейн, складає всього лише пару тижнів.

Басейн з поліпропілену фото:

Бассейн из полипропилена с отделкой

Крытый бассейн из полипропилена

Установленный бассейн из полипропилена

Большой бассейн из полипропилена

Красивый бассейн из полипропилена

Читайте також: