Безрамне скління

17.01.2021
2 824
Admin

Безрамное остекление

  1. Плюси безрамного скління
  2. Мінуси безрамного скління
  3. Безрамне скління фото:

Для початку зазначимо, що безрамне скління, хоч і прийшло до нас з Фінляндії, не може вважатися рішенням, здатним захистити від холоду. Тому, не варто думати, що після такого скління на балконі стане дуже тепло. У Фінляндії скління, в першу чергу, повинно захищати від снігу і вітру, з чим відмінно справляється безрамне скління.

Плюси безрамного скління

Плюсы безрамного остекления

Отже, спершу поговоримо про достоїнства, якими може блиснути технологія безрамного скління:

1. Методика чудово поєднується з балконом будь-якого архітектурного рішення, не знаходиться в залежності від його віку і форми. Крім того, безрамне скління не здатне нанести шкоду загальної зовнішності будівлі.

2. Рух скла здійснюється за допомогою особливих роликів, бо балкон легко повністю відкривається шляхом зсуву всіх скляних листів. Деякі моделі, однак, припускають відкриття стекол до стінки або складання їх "книжкою".

Конструкция складывания стекол книжкой

3. Стандарти припускають, що безрамне скління має вестися виключно з самого міцного матеріалу, тобто загартованих скляних листів, завтовшки майже в сантиметр. Загартований скляний лист ніколи не розлетиться на дуже небезпечні осколки, здатні порізати. Більш того, розбити його можна тільки цілеспрямовано, до випадкових навантажень він максимально стійкий.

4. Балкон має ідеальну захист від опадів, а також вітрового навантаження.

Мінуси безрамного скління

Минусы безрамного остекления

На жаль, не минули технологію безрамного скління і негативні сторони:

  1. Основний недолік полягає в тому, що безрамне скління являє собою конструкцію оградительного типу. Інакше кажучи, з його допомогою не вдасться зробити балкон додатковим теплим приміщенням, розширивши корисну квартирну площу. Різниця на балконі і вулиці буде всього лише пару градусів і ніякі додаткові утеплювальні роботи в цьому випадку допомогти не зможуть. Таким чином, балконом з безрамним склінням можна буде ефективно користуватися виключно в теплі сезони року.
  2. Ідеальна прозорість. Всі події, які будуть мати місце на балконі, будуть добре видні сусідам та перехожим. Таким чином, щоб сховатися від настирливих поглядів, доведеться встановити жалюзі або придбати щільні штори.
  3. На жаль, безрамне скління не передбачає встановлення москітних сіток, це просто неможливо з конструктивної точки зору. Для захисту від настирливих комах вам доведеться шукати інші методи.
  4. Особливості нашого клімату, а також вельми гнітюче стан екології призводить до того, що скло дуже швидко брудняться. Щоб підтримувати естетику, доведеться мити їх максимально часто.
  5. Технологія безрамного скління не передбачає ідеальної герметичності. Якщо порівнювати балкон з склопакетами і безрамний, то перший забезпечить набагато кращий захист від шуму. Крім того, проникнення вологи і снігу можуть завдати шкоди роликам і самої конструкції, що призведе до заеданиям.

Фахівці заявляють, що якість безрамного скління в дуже великій мірі залежить від майстерності монтажників. Крім того, будьте уважні при виборі фурнітури, вона також повинна мати найвищу якість.

Таким чином, вибираючи фірму, яка буде займатися склінням вашого балкона, віддавайте перевагу найбільш солідну, давати тривалу гарантію на роботу і правильно складову всі договори.

Наостанок скажемо, що якщо ви живете в будинку дуже старої споруди, то не варто замовляти безрамне скління. Звичайно, професіонали виконають установку якісно незалежно від віку будинку, але от сам сучасний балкон на фасаді буде виглядати надто недоречно і привертати зайву увагу.

Безрамне скління фото:

Безрамное остекление балкона

Безрамное остекление веранды

Безрамное остекление лоджии

Безрамное остекление фасада

Красивое безрамное остекление

Читайте також: