Цокольний сайдинг і його використання

17.01.2021
1 672
Admin

Цокольный сайдинг и его использование

Повсюдно для облицювання будівель застосовуються різні матеріали. Самим довговічним і ефектним є натуральний камінь. Але висока ціна робить цей природний матеріал недоступним для широкого споживача. Зате з'явилися цокольні облицювальні панелі, що імітують не тільки натуральний камінь, але і інші будівельні матеріали - дранку або цегла.

Цокольний сайдинг прийшов на зміну традиційної штукатурці. Сучасні технології дозволяють створити більш практичні і довговічні матеріали, які не бояться температурних перепадів і атмосферних явищ. До таких матеріалів відноситься цокольний сайдинг. Він завжди виглядає свіжо і привабливо, тому його не потрібно підфарбовувати або обробляти якимись спеціальними засобами. Акрилове покриття досить іноді мити м'якою ганчіркою з використанням м'яких миючих засобів. Цей вид покриття не вигоряє на сонці і не піддається впливу грибків або цвілі, а також має більшу стійкість до механічних впливів. На російському ринку можна зустріти цокольний сайдинг вітчизняного та імпортного виробництва.

Внешний вид облицовочных панелей

Цоколь - це важлива і найбільш вразлива частина будинку, тому її потрібно обробляти надійними і довговічними матеріалами, які здатні довгий час зберігати первісний зовнішній вигляд. Саме такими характеристиками володіє даний матеріал. В Америці такими панелями обробляють всю будівлю, а в Росії цокольний сайдинг ціни на який досить високі, використовується в основному для облицювання цоколя, за що він і отримав назву - цокольний сайдинг. Хоча останнім часом його все частіше стали використовувати і для облицювання фасадів будівель.

Красивая отделка цоколя облицовочными панелями

Виробляється цей матеріал з легких і міцних полімерів, завдяки чому цокольні панелі мають малу вагу. Застосовують цей вид обробки в основному в малоповерховому будівництві, але нерідко цим матеріалом обробляють цокольну частину багатоповерхових будівель, а також інші елементи фасаду - башти, труби, мансарди, прибудови.

Цокольний сайдинг можна використовувати і для внутрішньої обробки приміщень - вітальні, кухні, камінних залів. Це додає будинку неповторність і природну чарівність. Монтаж цокольного сайдинга нескладний - панелі з'єднують спеціальними замками, а потім кріплять за допомогою цвяхів або шурупів-саморізів безпосередньо на фасад або риштування.

Цокольный сайдинг

Читайте також: