Декор дзеркала своїми руками

17.01.2021
16 617
Admin

Декор стен своими руками

 1. Заміський будинок
 2. Місто
 3. Дитяча кімната
 4. Ідеї декору стін, фото:
 5. Відео

Естетичне сприйняття у людини здавна на високому рівні. Це стосується практично всіх сфер життя. Житло в цьому списку стоїть чи не найпершим пунктом. Кожна людина, виходячи зі свого сприйняття прекрасного, прагне зробити будинок або квартиру затишними і комфортними. Хтось наймає дипломованого дизайнера і витрачає на це великі гроші. Хтось купує вироби місцевих умільців і розміщує їх у себе вдома, витрачаючи на це набагато менше грошей. А хто-то є тим самим умільцем, і затишок в будинку створює своїми руками, перетворюючи приміщення у твір мистецтва.

Стіни для творчої людини є просто невичерпної кладезью ідей. Можна розділити види декорування для дачних заміських будинків і квартир, для спальні та дитячої кімнати. Спробуємо розібрати деякі напрямки.

Заміський будинок

 • Найпростіша ідея - комбінування шпалер. На сьогоднішній день існує дуже багато варіацій кольору і фактури. Комбінуючи все це, можна перетворити кімнати в футурістічне простір. Шпалери, крім дизайну, можна підібрати і за шумоізоляційним властивостями. Сучасні покриття дозволяють це зробити.

Комбинирование обоев

 • Вертикальне озеленення стін підійде для любителів природної зелені. Вид може бути абсолютно різним, зеленим, квітучим. Крім того, такий вид декору добре маскує похибки в будівництві. Зелені панелі крім естетичної насолоди принесуть захист від всіляких шкідливих випромінювань, пилу і вітру. Такі панно наповнять будинок свіжістю.

Вертикальное озеленение

 • У дерев'яному будинку відмінно виглядатимуть незвичайні стелажі з дерева. Для втілення ідеї підійде навіть свіжа деревина. Сама ідея полягає в споруді своєрідних поличок з дерев'яних прямокутників і кубиків. Ідеально така інсталяція виглядає в кутовому варіанті. Можна експериментувати з різним розміром кубиків і з фактурою різного дерева, створюючи фантастичні конструкції. А якщо ще підсвітити це м'яким розсіюючим світлом, можна добитися приголомшливої гри тіней.

Стеллажи из дерева

Декор стін своїми руками не обмежується житловими кімнатами. Передпокій або вхідний простір теж не обделяются увагою творчими людьми. У заміському будинку можна незвично обіграти зберігання капелюхів. Адже при стандартних варіантах потрібні масивні коробки, що займають простір.

Декор стен шляпами

А ось композиція з капелюхів в одній колірній гаммі, де серед композиційних моделей затишно влаштуватися ваша повсякденна капелюшок, дозволить не захаращувати житлове приміщення. Якщо це доречно по загальному інтер'єру, такими композиціями можна декорувати стіни і в житлових кімнатах. Цей стиль створить неповторну атмосферу етнічного заходу.

Місто

В умовах міського проживання не завжди можна піддатися широті польоту фантазії. Однак і тут є до чого прагнути і чим виділитися з сірої одноманітності.

 • Фотографії. Мистецтво фотографування - це воістину океан ідей. Варіантів тут може бути маса. Як приклад, можна оформити одну з стін панно, створеним з фотографій однієї людини різного віку. Або членів сім'ї різних поколінь. Дана ідея складається з формування композиції у вигляді людини, що тримає фотографію в рамці. Кольорову або чорно-білу - не важливо, але в даному випадку краще підходить чорно-біла. Самий старший представник родини тримає фотографію свого сина, відбитого в даний часовий проміжок, той - свого сина, і так далі. Або ж зробити тимчасове панно одного і того ж члена сім'ї.

Декорирование стен в городской квартире

 • Декорування стін за допомогою об'ємних виробів. Наприклад, рамка-полку. Її особливістю є взаємодія з фактурою стіни. Такі полки витримують вагу не дуже важких предметів, статуеток, вазочок, кількох книг.

Рамки-полки на стены

 • Трафарет. Цей варіант декору дозволяє розширити одноманітність шпалер або будь-якого іншого покриття стін. Ось тут можна по-справжньому розкритися. Візерунок для майбутнього малюнка можна виготовити самому або замовити у професіоналів.

Трафарет для стен

В принципі, зробити все своїми руками досить нескладно. Можна намалювати або надрукувати на комп'ютері і роздрукувати на принтері. Вирізати - і готовий трафарет. Застосування трафаретного декору дуже широко. Це і стіни, і стелі, і навіть підлоги.

Дитяча кімната

Декор стен в детской

 • Декор вимикачів. Можна їх розмалювати нешкідливими фарбами, можна придбати вінілові наклейки і експериментувати з фактурою. Цей нетоксичний матеріал є абсолютно нешкідливим для дітей, тому їм можна прикрасити не тільки вимикачі, але і всю меблі в дитячій кімнаті. І будиночок у вашої дитини буде єдиним і неповторним.

Виниловые наклейки на стену

 • Розпис. Для дітей важливим аспектом життя є оточення яскравими речами. Кімната, в якій живе дитина, не є винятком. З маленьких років важливо навчити дитину любити природу. Пташки, метелики, листячко... Для втілення цієї ідеї знадобиться чи безпечна акрилова фарба, або ті ж вінілові наклейки. А можна зробити аплікацію з паперу. До цього процесу можна залучити і маленького витівника, формуючи у нього з дитинства естетичний смак і об'ємне, абстрактне мислення.

Роспись стен в детской

Взагалі, декор стін своїми руками - це дуже об'ємна тема, і повністю її висвітлити неможливо, бо творчі люди просто фонтанують ідеями. Дивлячись на звичайні речі, вони бачать їх під якимось своїм кутом зору, перетворюючи їх згодом у твори мистецтва.

Ідеї декору стін, фото:

Украшение детских

Идеи декорирования стен

Украшение стен, идеи

Украшаем стены

Идеи украшения стен

Идеи декора стен

Декор стен в доме

Декор стен рамками

Декор загородного дома

Відео

Дані відеоролики розкажуть про оригінальні ідеї декору стін.

Читайте також: