Дизайн підвісних стель з гіпсокартону

17.01.2021
5 199
Admin

Дизайн подвесных потолков из гипсокартона

 1. Особливості гіпсокартону
 2. Варіанти дизайну
 3. Дизайн підвісної стелі, фото
 4. Відео

Всім нам знайомий гіпсокартон є універсальним матеріалом, який широко застосовується в наші дні при проведенні будівельних робіт різних категорій. При порівняно невеликій вазі цей матеріал відрізняється завидною міцністю, що дозволяє виготовляти з нього міжкімнатні перегородки, а також монтувати сучасні підвісні стелі. З його допомогою вдається реалізувати різні варіанти дизайну підвісних стель з гіпсокартону, який все частіше використовується в наші дні при виготовленні елементів кімнатних конструкцій наступного виду:

 • декоративних ніш у стінах і на стелях;
 • склепінних стельових арок;
 • багаторівневих стель, які реалізуються за схемою з міжрівневими переходами.

Особливості гіпсокартону

Особенности гипсокартона

Гіпсокартон відноситься до розряду доступних для російського споживача матеріалів, що володіють цілком прийнятною ціною і чудовими робочими характеристиками. Його застосовують при створення самих різних дизайнів. Виготовлення стельової композиції з гіпсокартону зажадає від вас значно менших витрат часу і сил у порівнянні з тими ж натяжними стелями. Крім цього цей матеріал дозволить вам реалізувати такі можливості:

 • з його допомогою вдається без особливих зусиль приховати найбільш помітні дефекти і нерівності основної стелі і обійтися без трудомістких операцій по його вирівнюванню;
 • стелі з гіпсокартону відрізняються якісною і рівною поверхнею, яку при бажанні можна не лише фарбувати, але і обклеювати;
 • гіпсокартон є екологічно чистим матеріалом, цілком безпечним для здоров'я мешканців. Цей матеріал добре пропускає повітря, досить стійкий до горіння і не виділяє токсичних речовин;
 • гіпсокартонні плити легко встановлюються світильники будь-якого типу, що відкриває широкі можливості для розробки унікальних світлових рішень.

Варіанти дизайну

Варианты дизайна гипсокартонного потолка

Універсальні властивості гіпсокартонних стель дозволяють монтувати їх в будь-яких сучасних приміщеннях (за винятком «вологих» кімнат: ванних кімнат, санвузлів і домашніх саун). Розглянемо варіанти дизайну підвісних стель з гіпсокартону в різних кімнатах типової квартири.

Вітальня

Подвесной потолок в гостиной

Цей дизайн стелі реалізований у вітальні кімнаті. Він передбачає облаштування на її стелі асиметричних виступів, виконаних у вигляді спадних ступенів. Використання в колірному оформленні теплих пастельних тонів сприяє створенню комфортної і затишної атмосфери у вітальні. Форма дворівневого стелі складна, але гіпсокартон дозволяє робити навіть такі вигини.

Ще одне цікаве рішення для вітальні реалізується з допомогою прихованого карниза, розміщеного в центрі підвісної стелі. Комплексне рішення освітлювальної частини, що складається з двох люстр і набору точкових світильників, лише посилює привабливість цієї стельової композиції.

Спальна кімната і коридор

Подвесной потолок в спальне

Подвесной потолок подсветка

У дизайні спальних приміщень прийнято уникати гострих кутів і типових (класичних) рішень. Тут перевагу найчастіше віддається багатоярусним підвісним стелям овальної і витягнутої форми.

У спальні великого розміру непогано виглядатимуть елементи асиметричного оформлення стелі, розміщені прямо над величезним ліжком. Дуже оригінально буде виглядати в спальні і невеликий стельовий карниз з прихованою в ньому підсвічуванням.

При виборі відповідних дизайнерських рішень для стелі в прихожей в першу чергу вам слід передбачити можливість створення максимальної освітленості в одному з «темних кутків» квартири.

У разі передпокою зі строгими геометричними пропорціями перед виконавцями відкриваються можливості для втілення оригінальних дизайнерських рішень за допомогою гіпсокартону.

Дизайн підвісної стелі, фото

Подвесной потолок в форме солнца

Потолок из гипсокартона на кухне

Подвесной потолок в детской спальне

Подвесной потолок трехступенчатый

Криволинейная конструкция потолка

Подвесной потолок в прихожей

Подвесной потолок пример

Зеленый подвесной потолок

Печать на потолке

Дизайн потолка из гипсокартона

Цветок на потолке

Відео

Даний відеоролик продемонструє варіанти дизайну підвісної стелі з гіпсокартону.

Пропонуємо вашій увазі ще один відеоролик про варіанти дизайну підвісної стелі.

Читайте також: