Дизайн квартир

17.01.2021
1 410
Admin

Дизайн квартиры

  1. Особливості вибору

*На правах реклами

От тільки хтось робить це на аматорському рівні, а хтось-на професійному, у відповідності з усталеними законами моди і новітніми тенденціями. Дизайн квартир, дійсно, є комплексною наукою. Тут мало підібрати речі так, «щоб було красиво» - необхідно враховувати їх сумісність, гармонію один з одним і той результат, який вийде в кінцевому результаті. Дизайн квартир - це більше, ніж просто ремонт, це і наука і водночас мистецтво. У будь-якому випадку він вимагає безлічі спеціальних знань, а для того щоб успішно оформляти інтер'єри - ще й значного досвіду.

Особливості вибору

Красивый современный дизайн

Взяти хоча б такий простий, на перший погляд, випадок, як вибір шпалер або фарби для стін. Здавалося б, що може бути простіше - приблизно прикинути, як буде виглядати той чи інший варіант, і сміливо замовити. Але дизайнер повинен уявити собі також і те, як буде виглядати стіна в поєднанні з іншими предметами інтер'єру, з кольором стелі, підлоги, не порушить це загальної гармонії.

І якщо вибирати фарбу, то яку саме? Однотонну, з блискітками або ж якусь іншу? Адже серед будівельних матеріалів сьогодні стільки різноманітності! І питання тут навіть більше, ніж у красі й естетики. Давно вже доведено, що певні кольори справляють істотний вплив на самопочуття людини, її працездатність, на саме бажання знаходитися всередині приміщення. Людям, чия професія - дизайн квартир - добре відомі дані тонкощі, і замовивши послуги дизайнера, можна бути впевненим у тому, що він зробить саме так, як треба. Часто буває і так, що замовник сам підбирає не зовсім доречне рішення, і тоді дизайнер обґрунтовує, чому краще зробити інакше.

Необычный дизайн частного дома

Дизайнер, який займається квартирами, в деякому роді творець. Зрозуміло, враховуються побажання замовника в саму першу чергу, але потрібно віддавати собі звіт в тому, що на боці дизайнера - досвід і знання. Деякі рішення в подальшому можуть довести свою неефективність, і тоді їх усунення може вимагати великої кількості часу і грошових коштів. Адже переклеїти шпалери досить просто, а як бути в тому випадку, якщо ви прорубали фігурну арку, яка абсолютно не вписується в ваш інтер'єр? Допомога дизайнера допоможе уникнути подібних помилок.

Хай Тек гостиная

Не має принципового значення те, як саме ви бачите ваше житло - досвідчений дизайнер в змозі запропонувати будь-які варіанти, і вам залишиться лише вибрати найбільш підходящий. Чи Любите ви «важку» обстановку в стилі ампір або, навпаки, віддаєте перевагу напівпорожній і просторий «японський інтер'єр» - дизайнер завжди дасть вам потрібний рада, і результат вийде дуже барвистим в будь-якому випадку.

Гостина в стиле модерн

Професійний дизайн квартир - це засіб, завдяки якому ви зможете індивідуалізувати власне житло і викликати захоплення всіх ваших друзів і знайомих.

Дизайн комнаты с террасой

Читайте також: