Дизайнерські ідеї для сільського стилю

17.01.2021
4 263
Admin

Дизайнерские идеи для деревенского стиля

  1. Підбір концепції оформлення ділянки в сільському стилі
  2. Матеріали для оформлення ділянки
  3. Відео

Стилістику заміського будинку і ландшафту садової ділянки створюють певні елементи та характерні деталі. Використовуючи нескладні і доступні дизайнерські ідеї для сільського стилю, можна самостійно швидко зробити навколишній простір самобутнім і неповторним, несхожим на стандартні садиби і традиційні дачі. Тим більше, що для облаштування стилеутворюючих місць не потрібні великі фінансові та часові витрати.

Деревенский стиль в дизайне сада

Можна скористатися старою атрибутикою, речами і деталями, які у величезній кількості зазвичай зберігаються на горищах та у підвалах, що дісталися власникам будинку від бабусь і дідусів. Крім цього, сучасні виробники пропонують великий вибір недорогих засобів для зістарювання нових предметів.

Підбір концепції оформлення ділянки в сільському стилі

Концепция оформления сада в деревенском стиле

Для оформлення ділянки в сільському стилі підбираються деталі, які завжди були на сільському подвір'ї, будучи частиною життя в селі. Сьогодні така атрибутика продається на «блошиних» ринках і в дорогих супермаркетах, купується за незначні кошти у сусідів і сільських бабусь. Головне - ще до початку робіт визначитися, які саме дизайнерські ідеї для сільського стилю підходять саме до вашої ділянки, з урахуванням його розмірів, призначення та загальної концепції обробки основної будівлі.

Цветник на велосипедах

Основна риса, що характеризує сільський стиль, - це простота застосовуваних матеріалів і підібраних конструктивних рішень. При оформленні ділянки не обов'язково стежити за висотою газонної трави. На газоні можуть вибірково рости лучні рослини і квіти. Горщики для висадки квітів можуть мати різні розміри, і виконані вони можуть бути з найрізноманітніших матеріалів, крім яскравого пластику.

Цветник-телега

Природність і натуральність - головні принципи планування садової території в сільському стилі. Доріжки, декоративні елементи і різноманітні споруди повинні проектуватися з мінімальною кількістю кутів, з максимальною округлістю і ергономічністю. В рослинах перевага віддається квітам, які можна зустріти в будь-якому сільському саду: петуній, василька і анютиным бігають.

Атрибуты деревенского стиля — деревянные фигурки

Оригінальні дизайнерські ідеї для сільського стилю вітають навіть легку недбалість при ідеальному порядку і ексклюзивному підборі комплектуючих елементів. Недбало розставлені предмети створять враження, що вони постійно потрібні в господарстві і їх тільки що поставили на місце до наступної потреби. Безладність на ландшафтній території може нагадувати фрагмент поля або лісової галявини, лугів і квітучих садів.

Не рекомендується саджати квіти строго за видами і сортами. На ділянці повинно створюватися враження, що всі рослини посаджені самою природою, а господарі просто органічно живуть в цьому природному просторі.

Пропонуємо вам подивитися майстер-клас з виготовлення оригінальної клумби.

Матеріали для оформлення ділянки

Материалы для оформления участка

Самі підходящі матеріали, які ідеально підкреслюють будь-які дизайнерські ідеї для сільського стилю, - це камінь і деревина. Будиночок, альтанка зі зрубу, що потопає у кучерявої зелені і яскравих кольорах плетений паркан, глиняні глечики і вазони. Для стилізації вже готових будівель можна використовувати сайдинг, з максимальною достовірністю імітує натуральне дерево або штучний камінь, який значно легше і простіше в обробці, ніж природні аналоги.

Горшок на заборе

В якості огороджувальних елементів можна використовувати дерев'яний штахетник. До речі, дуже стильно і незвично на ділянці буде виглядати пергола з лози, а також окремі елементи декору із струганої дошки, з необроблених видів деревини. Гармонійно доповнить сільську стилістику солом'яний дах або хоча б козирок перед входом в альтанку. Виграшно виглядають також ковані вироби, спеціально постарені надання їм простоти і легкої недбалості.

Відео

Клумби зі старих стільців - відмінна ідея для дачі. Надихайтеся!

Читайте також: