Достоїнства і недоліки натяжних стель

17.01.2021
1 758
Admin

Достоинства и недостатки натяжных потолков

  1. Переваги натяжних стель
  2. Недоліки натяжних стель

Стрімкий розвиток популярності натяжних стель не випадково. Дані стелі пропонують цілий спектр зручностей, починаючи з монтажу натяжної стелі і закінчуючи вимогами по догляду. Натяжна стеля дуже простий в установці, довговічний, не вимагає подальшого ремонту, а також абсолютно не вимогливий у догляді. Ну і звичайно головна перевага натяжної стелі - бездоганний, неймовірно привабливий зовнішній вигляд, і безмежні можливості для дизайнерських фантазій. Отже, в цій статті ми розглянемо всі переваги і недоліки натяжних стель, виділимо всі переваги і мінуси.

Переваги натяжних стель

З основних достоїнств натяжних стель, можна виділити:

  • Естетичність і краса. Натяжні стелі - найкрасивіші стелі з усіх існуючих на даний момент. Маючи необмежені дизайнерські можливості, натяжні стелі мають ідеально рівну поверхню, досягти якої іншими способами практично неможливо.
  • Безпека у всіх відносинах. Натяжні стелі не виділяють шкідливих речовин і запахів, не притягують пил, не викликають алергію, не підтримують горіння. Деякі стелі також обробляються антиалергенними і антисептичними складами. На натяжних стелях не утворюється конденсат, що дозволяє їх безперешкодно використовувати у ванних кімнатах або басейнах. У випадку якщо вас затоплять, то натяжна стеля без проблем зможе витримати навіть дуже великі навантаження.
  • Довговічність натяжних стель доведена часом. Виробники дають гарантію на натяжні стелі від 15 років, а це означає, що протягом 15 років стелі збережуть всі наявні на момент встановлення властивості. Слід також сказати, що на ділі стелі служать набагато довше.
  • Швидкість установки. Процес установки натяжних стель не складний для професіоналів, а також в процесі установки не залишається будівельного сміття. Стару поверхня стелі не обов'язково вирівнювати, що істотно прискорює і спрощує процес установки натяжної стелі.

Недоліки натяжних стель

З недоліків натяжних стель можна виділити:

  • Основним недоліком натяжної стелі є його боязнь гострих предметів. Звичайно, в стеля ви навряд чи будете кидати гострі предмети, але можна, наприклад, взяти до уваги більярдний кий. При недостатній висоті стелі, ймовірність його проколу досить висока, і тому від установки натяжної стелі в більярдній краще буде відмовитися. Що ж стосується ремонту порваного полотна, то він не завжди можливий.
  • Деформація натяжної стелі від перепадів температур. Так, при зниженні температури, плівка стає крихкою, а при надмірному підвищенні температури, плівка може провиснути.

Сподіваємося, що ми вказали основні переваги і недоліки натяжних стель, тим самим, полегшуючи Ваш вибір.

Плюсы натяжных потолков

Достоинства натяжных потолков

Читайте також: