Еко-стиль в інтер'єрі

17.01.2021
4 113
Admin

Экологический стиль в интерьере

  1. Оздоблення приміщень в еко-стилі
  2. Меблеве оздоблення

В даний час в різних країнах світу еко-стиль є одним з найбільш затребуваних і популярних напрямків інтер'єрного дизайну, завдяки можливості наблизитися до природи при оформленні свого житлового простору. Екологічні інтер'єри для будь-якого жителя мегаполісу протиставляються зовні холодним і штучних матеріалів, максимально наближаючи людину до природних форм і природних мотивів. Основна мета, яку вирішує екологічний стиль в інтер'єрі - це створення зовні простого і ефектного простору, одночасного функціонального, практичного і затишного. У створеному в квартирі або в приватному будинку куточку природи зручно і приємно відпочити від шаленого ритму великого міста, домінуючого оточення сталевих і пластикових матеріалів.

Уголок природы в доме

Еко-стиль в інтер'єрі - основні переваги:

  • Екологічність і безпека навколишнього простору. Основний принцип еко-стилю - максимальне використання натуральних і екологічно чистих матеріалів дозволяє створити в своєму будинку максимально нешкідливу обстановку, що підтримує здоров'я і настрій всіх мешканців.
  • Свобода для фантазії і творчих задумів. Головна перевага еко-стилю - це можливість постійно експериментувати зі своїм інтер'єром, змінювати його в міру необхідності швидко і ефективно. При створенні інтер'єрів креатив вітається і оригінальність, що дозволяють гармонійно вписати в обробку приміщень різноманітні предмети декору, привезені з місць відпочинку або виконаних своїми руками.
  • Доступність. Фінансові витрати на декорування приміщень мінімальні. Достатньо володіти незначними засобами і вільним часом, і можна майже миттєво змінювати навколишній інтер'єр без особливих матеріальних витрат.
  • Можливість релаксації. Житлові приміщення, оформлені в природному стилі, відмінно підходять для пасивного відпочинку, медитацій і різних відновлюють практик.

Экологический стиль с современным лицом

Ретельно продуманий і естетично подобранныйэко-стиль в інтер'єрі оптимально підходить сучасним міським жителям, нудьгуючим за природою в кам'яних джунглях мегаполісів, і віддають перевагу оточення живих рослин і натуральних матеріалів, бездушному пластику і практичною синтетиці.

Оздоблення приміщень в еко-стилі

Деревянные элементы в интерьере

Пріоритетна колірна гамма еко-стилю - це всі природні тони і природні відтінки. Домінують у таких інтер'єрах коричнева і зелена палітра, пов'язана з гамою рослин і землі. Популярні кольору соломи, натурального каменю, піску, відтінки молока та вечірнього неба. У деяких приміщеннях, наприклад, в дитячих кімнатах або спальнях можуть використовуватися квіткові мотиви, але лише в обмежених кількостях. Активно розбавляються природні тони будь-якими відтінками білого, бежевого та блідо-зеленого.

Отделка помещений в экостиле

Аксессуары в эко-стиле

При виборі оздоблювальних матеріалів вважає за краще натуральні матеріали. Звичайно, сьогодні без використання синтетики і полімерів складно обійтися, але необхідно мінімізувати такі покриття та меблі. Для обробки підлоги підбирається паркет, масивна дошка, керамічна плитка, коркові матеріали або килимові покриття з натуральних волокон. Стелі, як правило, рівні і гладко пофарбовані, прикрашені балками або повністю обшиті дерев'яною вагонкою з подальшим фарбуванням або тонуванням.

Поленница возле камина

Для обробки стін в еко-стилі широко застосовуються шпалери паперові або природні, зроблені з джуту, бамбука або сизалю. Сьогодні знову в моді текстильні шпалери, які повністю виробляються з натуральних полотен: ситцю, шовку або жакардових тканин. Для позначення природної тематики можна підібрати шпалери з малюнками листя, стебел або фотошпалери з профільним сюжетом.

Деревянная раковина

Для оснащення ванної кімнати в екологічному стилі сучасні виробники пропонують великий вибір стильної керамічної плитки, меблі і ванні, вироблені з рідкісних порід деревини. В обробці санвузли цікаво буде виглядати натуральна галька або природний камінь.

Меблеве оздоблення

Мебельное убранство

Незважаючи на великий вибір сучасних меблів з натуральних матеріалів, сучасній людині, яка воліє еко-стиль, буває складно повністю обставити свій інтер'єр виключно природними предметами. Однак можна навіть за доступні кошти придбати плетені меблі, купити якісь вироби на замовлення або хоча б з максимальною достовірністю імітувати природні поверхні за допомогою покриттів з МДФ або ДСП.

Мебель для эко-интерьера

Відмінно виглядатимуть в еко-інтер'єрі меблеві елементи з каменю, а також скляні покриття. Скло, для додання інтер'єру більшої легкості і легкості, може бути декоровані малюнками і візерунками природної тематики, виконаних з піскоструминної технології чи з допомогою вітражної техніки.

Оригинальный стул из деревянных срезов

Кресло из прутьев

Доповнять стилістичну спрямованість гілки бамбука, гілки молодих дерев, красиво і ефектно підсвічуються. Декорування житлового простору можуть доповнити живі рослини, які сьогодні модно фіксувати вертикально, оригінальні висячі конструкції.

Читайте також: