Електричний тепла підлога своїми руками

17.01.2021
2 558
Admin

Электрический теплый пол своими руками

  1. Укладання електричної теплої підлоги своїми руками
  2. Монтаж нагрівального кабелю для підлоги

Перед монтажем електричної теплої підлоги своїми руками, необхідно визначити мету теплої підлоги: буде служити опалювальною системою в лоджії, підлогою у ванній або буде використовуватися в якості додаткової опалювальної системи в квартирі. У цій статті ми розглянемо останній варіант - монтаж електричної теплої підлоги, службовця додаткової опалювальної системи у квартирі. Також ви можете прочитати статтю "Пристрій теплої підлоги".

Електричний тепла підлога часто використовують для монтажу під майбутню кахельну плитку. Такий варіант монтажу електричного підлоги своїми руками з використанням кахельної плитки, представлений на малюнку.

Укладка электрического теплого пола своими руками

Для додаткового опалення будинку цілком буде достатньо 100-120 Вт на 1м2 площі приміщення. При цьому потрібно обов'язково використовувати для теплоізоляції матеріали тільки хорошої якості. Що стосується довжини кабелю, то вам точно розрахує продавець кабелю. Також у продавця необхідно уточнити мінімальне дозволяється відстань між проводами нагрівального кабелю.

Укладання електричної теплої підлоги своїми руками

Устройство электрического теплого пола

Перед укладанням електричної теплої підлоги необхідно повністю розчистити приміщення, ретельно підготувати поверхню підлоги, прибрати старе підлогове покриття, вирівняти і очистити від сміття. Також необхідно підготувати місце на стіні для установки термостата для регулювання температури підлоги. Після цього потрібно переходити до укладання теплоізоляції.

Фахівці радять одночасно робити і гідроізоляцію на випадок утворення конденсату біля кабелю. У ролі гідроізоляції використовують поліетиленову плівку. Для теплоізоляції часто використовується сучасний теплоізолюючий матеріал - пенофол, що має з одного боку покриття з фольги, а з іншого пінополіетилен з самоклеючим шаром. Після укладання теплоізоляції фольгою вгору і проклейки стиків монтажним скотчем, на верх утеплювача кладеться тонка сітка, яка виконує відразу дві функції: виключення перегріву кабелю при контакті з утеплювачем; посилити схоплювання цементу.

Монтаж нагрівального кабелю для підлоги

Монтаж нагревательного кабеля для пола

Після цього можна переходити до монтажу нагрівального кабелю. Він кріпиться до підлоги за допомогою монтажної стрічки. Зазвичай кабель укладають з кроком близько 20-25 см.

Після цього проводиться заливка цементним розчином у висоту на 3-4 див. Зверніть особливу увагу на відсутність пустот в цементі і на рівномірність укладання розчину.

Після повного висихання можна переходити до укладання підлогового покриття (через 4-5 днів). Контрольну перевірку електричного теплого статі можна проводити не раніше ніж через 30-35 днів! Справа в тому що неповне висихання бетону може викликати тріщини при нагріванні і таким чином призвести до передчасної поломки. Якщо у вас в кімнаті стоятиме сильно нагріваються прилади, то слід врахувати такі деталі при проектуванні електричної теплої підлоги, і не розміщувати електричний кабель в певних місцях, або придумати іншу альтернативу, що знижує нагрівання зовнішнього нагріву поверхні підлоги.

Сподіваємося, наші поради допоможуть Вам зробити електричний тепла підлога своїми руками успішно і довговічно.

Читайте також: