Фактурні шпалери або звичайні

17.01.2021
2 966
Admin

Фактурные обои

  1. Шпалери з вторсировини
  2. Екологічно чисті шпалери
  3. Рельєфні шпалери
  4. Малюнки на шпалерах
  5. Використовуйте багатошарові шпалери

У наших квартирах ми все частіше використовуємо паперові шпалери під фарбування. Низька ціна на матеріал приводить до його доступності. Шпалери, які мають фактурою або, простіше кажучи, фактурні шпалери, розрізняються за властивостями і діляться на кілька типів.

Шпалери з вторсировини

Обои из вторсырья

Торгова марка Rauhfaser (рауфазер) представляє нашій увазі доступні за ціною шпалери, які виготовляють з вторсировини. До їх складу входять тирсу та макулатура. Зерниста фактура досягається за рахунок рівномірного розподілу цих складових між двох шарів паперу. Рельєфність шпалер залежить від кількості і розміру знаходяться в них тирси. Чим більша кількість і розмір присутній у складі, тим виразніше й виразніше буде малюнок на шпалерах.

Екологічно чисті шпалери

Экологически чистые обои

Пример натуральных обоев

Екологічно чисті шпалери завжди можна визначити по маркуванню, яка проставляється у вигляді спеціального знака - блакитного ангела. Відомі виробники шпалер, такі фірми як Erfurt або Rasch, дотримуються міжнародні кваліфікаційні вимоги, дотримуючись норм ISO9001. Завдяки такому виробництва, шпалери виготовляються екологічними і безпечними, а блакитний ангелок дає нам знати, що вироблені шпалери внесли лепту в охорону нашої природи, так як даний знак присвоюється за вторпереработку папери, що прямим чином впливає на захист нашої природи.

Рельєфні шпалери

Рельефные обои

Рельєфні шпалери допомагають усунути дефекти ваших стін. При наклеюванні цих шпалер краще всього скористатися м'якою матерією або щіткою. Не допускається використання валиків, призначених для клеєння звичайних шпалер, так як вони дуже жорсткі і можуть порушити рельєфний малюнок. В якості клею можна використовувати будь-який клей для даного виду, в основному для важких шпалер. Якщо Ви хочете зробити ваш ремонт швидко і красиво, то кращим рішенням для вас буде скористатися шпалер Rauhfaser Color. Заздалегідь передбачила всі нюанси Фірма Erfurt і надала Вашій увазі дев'ять чудових відтінків пастельних тонів, які без праці можна наклеїти, не вдаючись до особливим творчим процесам. Якщо колір шпалер не буде більше влаштовувати, ви можете просто їх перефарбувати.

Малюнки на шпалерах

Рисунки на обоях

Винахідливим людям, готовим перетворити звичайний ремонт у творчість, фірма Erfurt пропонує вашій увазі брошуру з малюнками в стилі кантрі, які розташовані на просвечивающихся аркушах. Ці зображення використовуються в якості слайдів. З їх допомогою малюнок переноситься на стіну, регулюється масштаб та місце розташування, а потім за штриховими лініями обводиться простим олівцем. Замальовки в брошурі « Історія з сільського життя» має один сюжет, що дозволяє комбінувати і створювати різні варіації по вашому розсуду. Для більш простого оформлення шпалер можна скористатися стандартними методами. Коли шпалери висохнуть, нанесіть дисперсійну фарбу або ж скористайтеся технікою створення ефектів, за допомогою різних шаблонів або звичайної губки. На відміну від Rauhfaser , шпалери Erfurt/Novaboss і шпалери Rasch/Practica, мають текстуру набагато щільніше, так як цей вид шпалер зроблений з декількох шарів паперу. Метод тиснення застосований для зовнішнього шару. Повітропроникність матеріалу зберігається навіть після фарбування і все тому, що шпалери зроблені з волокнистої макулатури підвищеної важкості. З-за жорсткості полотна, шпалери відмінно схоплюються з клеєм, а багатошаровість дозволяє неодноразово знімати їх зі стіни і переклеювати. Текстура має безліч варіантів, тиснення відтворює найрізноманітніші фактури: плетінка, рогожка і ялинка, ось неповний список пропонованих орнаментів, зображених на глянцевому поверхні білосніжних шпалер.

Використовуйте багатошарові шпалери

Незважаючи на простоту та зручності наклеювання паперових шпалер, все ж слід бути гранично акуратними, так як при контакті з клеєм папір має властивість розтягуватися і після висихання, ви можете виявити, що стики по краях розійшлися. Саме з цієї причини радимо завжди використовувати якісні багатошарові шпалери. Але все ж, порівняно зі звичайними шпалерами, цей вид має перевагу в роботі, так як клей не наноситься на шпалери, а відразу ж наноситься на стіну, що дозволяє на багато скоротити час ремонту, адже так хочеться досягти затишку та комфорту за короткий термін!

Рельефные обои для комнаты

Красивые обои для стен

Читайте також: