Фасадне скління будівель

17.01.2021
1 980
Admin

Фасадное остекление зданий

  1. Особливості фасадного скління будівель
  2. Види фасадного скління
  3. Переваги фасадного скління

*На правах реклами

Хочете, щоб ваша будівля виглядало ультрасовременно і, незалежно від його віку і стану, набуло неповторний стиль? Зверніть увагу на такий вид зовнішньої обробки, як фасадне скління будівель, і замовте його у рамках акції, оголошеної професіоналами на //www.orion-i.ru. Ви поки слабо уявляєте, як буде виглядати ваш засклений фасад, що потрібно для таких робіт, і які взагалі переваги у фасадного скління будівель? Задайте свої запитання фахівцям і отримаєте миттєвий відповідь. А кожному, замовив фасадне скління будівель за спеціальною ціною, гарантується також знижка на інші послуги компанії.

Особливості фасадного скління будівель

Фасад забезпечує тепло - та звукоізоляцію приміщення, зберігаючи прохолоду влітку і тепло взимку, захищаючи від вуличного шуму. Сьогодні фасадне скління активно застосовується ще і як ефектно виглядає засіб дизайну. Технологічно скління може бути виконане абсолютно по-різному. Ці тонкощі краще за все обговорювати з професіоналом, однак краще заздалегідь знати, які види фасадного скління будівель існують і які їх переваги і недоліки.

Види фасадного скління

1. Фальш-скління використовується, насамперед, в декоративних цілях, з допомогою нього маскують стіни будівлі. Питання проектування вирішуються як і у випадку зі звичайним склом. Завдання професіонала - не допустити утворення конденсату між внутрішньою стороною скла і стіною, а також зробити конструкцію досить стійкою до поривів вітру.

Фальш-остекление фасада

2. Структурний (напівструктурне) алюмінієве скління - монтаж скла здійснюють за рахунок спеціального силікону, який наносять між стиками стекол. Алюмінієві планки-тримачі не застосовуються. Незважаючи на це, така конструкція надійна і відмінно чинить опір впливів навколишнього середовища. На базі структурного скління розроблена технологія напівструктурного скління фасаду, яку вирізняє одночасне використання і притискних кріпильних елементів і силіконового кріплення.

Структурное остекление

В цілому фасадне скління будівель структурного і напівструктурного типу відносять до елітного способом скління, внаслідок застосування складних технологічних рішень і досить дорогих матеріалів.

3. Планарний (спайдерне) скління - відмінний засіб для втілення в життя неординарних дизайнерських ідей. Це, мабуть, саме та технологія скління фасаду, яка дає найбільші можливості для створення креативної дизайнерської конструкції. Скла кріпляться самими різноманітними способами за рахунок особливих кронштейнів - спайдеров, утворюючи гладку дзеркальну поверхню. У разі пошкодження скла, є можливість провести його заміну.

Планарное (спайдерное) остекление

4. Подвійне фасадне скління - інженерна споруда, яка має простір між зовнішнім і внутрішнім заскленим каркасом. Воно може служити для розміщення вентиляційних пристроїв.

Двойное фасадное остекление

Переваги фасадного скління

  • довговічність
  • міцність
  • відмінна світлопроникність
  • можливість створення конструкцій із звичайними, дзеркальними або тонованим склом будь-якої геометрії і колірної гами
  • екологічність
  • зменшення навантаження на фундамент
  • підтримання оптимальної температури приміщення за рахунок низької теплопровідності, стійкості до промерзання

Преимущества фасадного остекления

Нагадуємо, Ви можете звернутися безпосередньо до нашим партнерам - сайту orion-i.ru для того, щоб дізнатися подробиці виконання фасадного скління.

Читайте також: